Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma reggel kiakartam nyitni a...

Ma reggel kiakartam nyitni a kocsimat de sajnos mikor beledugtam a kulcsot és elfordítottam kiesett a zár és így nemtudom kinyitni mivel le van csukva az összes ajtó központilag.Hogyan tudnám kinyitni hogy ne tegyek kárt az autóba?

Figyelt kérdés
Az autó egy 2000es évjáratú 5 ajtós vw polo 6n2

2023. szept. 21. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Így járt annó barátnőm is a polojával, sajnos nem tudom, mit csináltak, de egy ismerős segített neki kinyitni akkor, visszazárni már nem lehetett.
2023. szept. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Távirányitó nincs?
2023. szept. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj, hogy csak a vezetőooldali ajtón van kulcslyuk. Akkor gondolom eredetileg távirányítós? Csomagtartó sem kulcsos?
2023. szept. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nincs távirányitó.

Kulcslyuk van a másik oldali ajtón és a csomagtartón is viszont azokba már az inditókulcs megy bele csak de nem nyílik egyikse :(

2023. szept. 21. 10:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a zár már tutira cserélve volt, mert eredetileg minden zárat a gyújtáskulcs nyit.

A jobb oldali zárat, vagy a csomagtartót ki se tudod nyitni a gyújtáskulccsal?

2023. szept. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pontosan egyiket se tudom kinyitni sajnos
2023. szept. 21. 17:02
 7/8 anonim ***** válasza:

De eddig hogy nyitottad a többit? Amúgy jobb hijján vannak erre szakosodott szakik, nem tolvajok, akik ilyen esetben kinyitják neked.

[link]

2023. szept. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát eddig nem esett ki a zár úgy nyitottam ki😂
2023. szept. 22. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!