Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ebben a meme-ben mi akar...

Ebben a meme-ben mi akar lenni a poén?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem. Ez most azt akarja mondani, hogy a barátnőnket ne engedjük a volánhoz, vagy hogy egyszerűen csak a nők nem tudnak vezetni, vagy mi akar itt lenni a lényeg?


[link]



2023. szept. 23. 14:56
 1/9 anonim válasza:
77%
Az,hogy a nők nem tudnak normálisan vezetni. Tisztelet a kivételnek.
2023. szept. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Koaxk Ábel ***** válasza:

Egyrészt, hogy a nők tényleg nem tudnak vezetni!


Ez ilyen szexista, meg alfahím hülyeségnek tűnik, de nem az, a nők nem tudnak vezetni, 1 kezemen meg tudom számolni, hogy az elmúlt 20 évben hány jó női sofőrt láttam, aki tényleg tudja mit is csinál nem csak közlekedik.


Amelyik azt hiszi, hogy tud az is többnyire kb a tud közlekedni kategória, ami már tökéletes amúgy közúton, de egy váratlan helyzetben, fogalmuk nincs mi van, volt olyan aki frankón azt mondta, ha megijed becsukja a szemét..., mindezt vezetés közben...!


A kép meg nem tudom, hogy vicc e vagy igaz, de simán lehet, hogy igaz,

egy rutintalan sofőr kezébe adtak egy kifejezetten játszós autó Subaru BRZ 200 lóval hátsókerék hajtással, 5 perc alatt nagyon könnyű totálkárra törni!


A kép meg nem először jött velem szemben, nem tudom, hogy melyik a gázabb, hogyha a csaj tényleg összetörte az autót és azzal megint pózolt vagy az, hogy mekkorát rúg ezzel a női vezetők megítélésbe.

2023. szept. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"A nők nem tudnak vezetni és 5 perc alatt összetörik az autót, hihihi."


Miközben a statisztikák kicsit mást mutatnak:

[link]

2023. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Koaxk Ábel ***** válasza:

#3

Statisztika...


Én is tudok neked ilyen bullshiteket linkelni, pl az átlagkeresetről.

[link]


Aztán mindenki jót mosolyog rajta.


Persze abban van igazság, hogy a férfiak több autót törnek, mert a férfiaknál elég gyakori az offenzív vezetési stílus, pl egy nő lehet egy kombájn-t sem mer megelőzni 20km-en, a férfi meg a faxom bánja, végigelőzöm a kocsisort.


Ez nem feltétlenül a vezetési tudást tükrözi, mind a kettő szélsőség, de nagy átlagban a férfiak bátrabbak, rutinosabbak, és felelőtlenebbek ilyen téren, a nők óvatosabbak, ergó ez általában kevesebb veszélyhelyzetet szül.


Talán a nők autókezelési tudása a hétköznapokban, a leginkább a parkolásnál jön ki, a munkahelyemen az irodám ablaka, pont a céges parkolóra nyílik, és komolyan egy Benny Hill showt tudnék forgatni ott reggelente a balfaxkodásból.

2023. szept. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Persze a nők is sok balfaxkodást és koccanást csinálnak, de a képen látható totálkárra törés inkább a férfiak specialitása.
2023. szept. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Koaxk Ábel ***** válasza:

#5

Erre most "hasznos"-t nyomtam, mert ebben is van igazság!


Többségben a férfiak akarnak drifftelni, meg kinyomni egy autó szemét stb... aztán nem adja ki... erre nem is kell statisztika zsigerből mondanám, hogy az ilyen balesetek 90%-át biztosan férfiak követik el.


De vannak ilyen nők is akiket ez érdekel, és nyilván pl a hátsókerekes autónál ez erősen tanulandó dolog, szóval, simán lehet, hogy egy lelkes amatőr hölgy tényleg lezúzta a kocsit, mint előtte sok férfi társa.


Nyilván a meme része az, hogy érdekesebb egy nőn csámcsogni, mint egy sokadik balfax férfin akinek nem adta ki, mert ez a sztereotípáiát erősíti.


Ez kb olyan mint az, hogy érdekesebb, hogy a BMW okozott balesetett mint a Reanult!

2023. szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért 5 perc alatt nagyon átöltözött a csaj.

Még a szemöldökét is 😱😂🤣🙈

2023. szept. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Koaxk Ábel ***** válasza:

#7

Nyilván nem a dátum a lényeg a képen, meg nem is az 5 perc, mert az egyértelműen kamu, én ezt a képet már évekkel ezelőtt láttam!


De azt továbbra is tartom, hogy egy rutintalan sofőr egy erős hátsókerekes játszós autót pár perc alatt totálkárra tud törni!

2023. szept. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem egy meme.
2023. szept. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!