Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem rég vettem egy Mitsubishi...

Nem rég vettem egy Mitsubishi Space Start. Tévedésnek bizonyult. Néhány apróságot kellett rajta javítani, de vagy az alkatrész, vagy a munkadíj csillagászati volt. Melyik (használt) típus üzemeltethető olcsón?

Figyelt kérdés

Amik fájtak:

Tükör, első sárvédő (sajnos volt egy kisebb saját hibás koccanásom) Direkt megnéztük a tükör a Mercedeshez sokkal olcsóbb

Utastér radiátor eldugult. A fél autót ki kellett belezni. (A szerelő szerint a műszerfal alatt több patent hiányzott, tehát már korábban is )

A hátsó sárvédő rohad. (itt a lakatos is hunyó) 150 000 egy új, javítóív nincsen.


2023. szept. 26. 09:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"Melyik (használt) típus üzemeltethető olcsón?"


Azok amikből sok fut az utakon. Pl a VW konszernes autók, azokhoz rengeteg utángyártott alkatrész van. Pl az én Skodámhoz vagy 80 féle féktárcsából tudok válogatni az Unixnál

2023. szept. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Škodáról váltottam. Azt újonnan vettem. A garanciaidő végére elkezdett elkopni az utastér (annak az évfolyamnak mindnek), a küszöb 14 év alatt elrohadt, a motor a garancia végére két orcára ette az olajat, a szerviz válasza az volt, hogy a normába belefér (városba se lehetett liter olaj nélkül indulni már 10 évesen)

Az olaj szűrők 10 000 km-ként cserélve volt.

Ezek után az a döntés született, hogy a VAG csoportot hagyjuk.

2023. szept. 26. 10:06
 3/13 anonim ***** válasza:

#2 Nekem viszont egy 2001-es van, 240 ezer kilométerrel. Igaz csipegeti az olajat, de nem vészesen, viszont a küszöbök gyáriak, és nem garázsban tartott autó.

Mitsubishi-vel meg belenyúltál,mert nemsok fut az utakon.

2023. szept. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Milyen értékben, évjáratban gondolkozol?
2023. szept. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
1,5-2 M évjárat nem érdekel
2023. szept. 26. 11:48
 6/13 A kérdező kommentje:
Évi 15-30 000 km
2023. szept. 26. 11:49
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
De melyik generációs Space Star, a régi vagy a 2013-tol gyártott? Azért is csodálkozom, mert a Mitsubishi egy kifejezetten megbízható márka, nem?
2023. szept. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyira megbizhato mint a tobbi japan. Ha meg hozza kell nyulni gatyad ramegy. Annyiba kerul egy visszapillanto mint egy szarfrancian vagy sosekopel auton egy komplett futomu felujitas. Aztan meg sem latsz benne tobbet. 🤷
2023. szept. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
2013-as kis városi autó, nem a furgon. Ez a Mirage néven is futó kis cukiság
2023. szept. 26. 12:49
 10/13 NTBS ***** válasza:
Amelyekből sok van.
2023. szept. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!