Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek 500-700...

DDavid003 kérdése:

Milyen autót vegyek 500-700 ezer forintért?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne egy autóra, mivel sürgősen kell, nem tudok tovább gyűjtögetni. Elvárásom, hogy ne haljak szörnyet, ha nekem jön egy biciklis, legyen egy kevés ereje hogy tudjak előzni, illetve ebben az ár kategóriában egy jobb állapotú legyen.

Eddig seat Toledo, Ford mondeo és g astrában gondolkodtam. Bár az eco tech től félek.

Tudnátok ajánlani valamit?

(Tudom hogy 1 millió alatt biciklit kéne vegyek, ezektől a válaszoktol kíméljetek.)

A válaszokat Előre is köszönöm.



2023. szept. 26. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Én inkább a többitől félnék, sem mint a z14xep astrától.
2023. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi pénzért alig van esely beletenyereni jó vetelbe , sok keresés kell hozzá . Öreg széthajtott hegesztett vasak X link tulajos szétmattult kocsik kaphatók. Bármilyet veszel az árát vagy 2szeresét lazán ráköltheted . Barmilyet választasz csak szervizbe átnezettet eredetisegi okiratosat vegyél, ha ezt elutasitaná a hirdető a kereskedő sétálj tova . Cégtől dzsipszitől rallys tuning arcoktól sittes formáktól semmit se !
2023. szept. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért csak elvárások nélkül találhatsz használhatót. Pl. Suzuki Wagonr. Ha ennyit tudtál összegyűjteni, akkor komolyabb autó fenntartására nem lesz pénzed.
2023. szept. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!