Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb gumiabroncs...

Melyik a legjobb gumiabroncs melyiket érdemes venni?

Figyelt kérdés
Peugeot 207 ről lenne szó 2006 os és szeretnék minőségi gumit venni melyik márkát válasszam? Michelin vagy hankook gumin gondolkoztam állítólag azok a legjobbak. Szerintetek?

2023. okt. 1. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármit teszel arra jó lesz.
2023. okt. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Nekem a Michelin kicsit csalódás volt. Lassan kopott, cserébe csúszkáltam vele esőben.

A hankook viszont most jól szerepel, nem is kopik gyorsan és egész jó esőben is.

2023. okt. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezen kívül még a Bridgestone-t ajánlom. Jól tapad, de kicsit gyorsan kopik.
2023. okt. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nexen, laufen meg ezeket felejtsd el, nagyon gagyik.
2023. okt. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hankook mellett döntök szerintem mivel minőségre elég okésnak tűnik.
2023. okt. 2. 01:25
 6/7 anonim ***** válasza:
az ADAC szokott gumitesztet vegezni, erdemes elolvasni az ajänläsokat...
2023. okt. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Koaxk Ábel ***** válasza:

Hankook messze van a minőségi autógumitól, legjobb esetben is max középkategória, monjduk erre az autóra szerintem kár jobbat venni.


De ha tényleg a felső polcról akarsz gumit venni akkor prémium: GoodYear, Pirelli, Dunlop, Bridgestone, Michelin, Continental.


Ebből a szempontból én elfogult vagyok én Continental-t használok csak, legalább 10 éve minden kocsimon, és számomra az non plus ultra, de volt már Goodyear, Pirelli és Dunlop gumim is, mind kiváló, és volt Hankook is... hát az egy sapka xar, azt még a Firestone alá lőném be inkább, talán jobb mint a kínai Laufen, de jónak nem mondanám, hiába túlhype-olt.


A gumiban nekem a Hankook olyan mint a motorolajban az AZ Meisterteile attól, hogy valamit rommá reklámoznak még nem lesz jó!

2023. okt. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!