Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E60 milyen autó?

BMW E60 milyen autó?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy E60-as BMW-t, mennyi gond van egy ilyen autóval, mennyire nehéz fenntartani? Mennyire megbízható?

Mielőtt még elhordanátok mindennek, nem felvágásból szeretnék ilyen autót, hanem szimplán tetszik, valamint a BMW mint márka egészen gyerekkorom óta elkísért :)

Hallottam már hideget meleget, viszont sztereotípiákból ,,kotlabmw" utáló emberek válaszára nem vagyok kíváncsi!

Előre is köszönöm!



2023. okt. 3. 01:12
 2/10 anonim ***** válasza:
2023. okt. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2023. okt. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2023. okt. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak rémes sztorik, és azok igazak. Láttam sok pénz rálocsolását ilyen kocsira. Ezek a "szerelem" vásárlások voltak. Nagyon szép hú de olcsó, de legalább BMW. Na, ha telik egy szépre és nem egy Suzuki fenntartási költségeivel kalkulálsz (mert attól azért sokkal több) azért lehet egy élhető dolog ez.

Szánj időt és pénzt a vásárlásra és vegyél egy szépet és jót.

Ahogy látom azoknak nem okoz gondot egy ilyen autó fenntartása akik akár meg engedhetnének maguknak egy olcsó új autót, és helyette "öreg" prémiumot vesznek.

Csak úgy, most rendeltem kedvezményesen egy e60 530d-be olajcseréhez cuccokat meg egy aksit ez 100.000Ft (10 liter olaj, szűrök + 100Ah akku)

2023. okt. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Ez E60 525d egeszen jo motor. De ajanlott mindegyik e60 bol keves kilometert venni. Szoval 2 lehetoseg van. Vagy a piac tetejerol veszel (de lehet hogy meg ott is atbasznak vele). Kulfoldrol meg m5 ot erdemes csak venni. Szoval inkabb engedd el.
2023. okt. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Tehát kijelented, hogy fel kell hájpolni a kinézett modellt? Akkor minek a kérdés?

Egy öreg exprémium, ennek minden nyűgjével, de legalább a BMW-hez mért szervíz és alkatrészárakkal. Szerintem akinek csak ilyen árfekvésű autóra futja, annak nem fér bele a fenntartása. (Persze, ha nem valami széria végi gyári M5-ről van szó, de nyilván nem).

De hát ha ez az álomautó és belefér akkor vedd meg, egyszer élünk. Én is megvettem a magamét, egy percre se bánom

2023. okt. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapból jó autó, csak két gond van vele: a legfiatalabb is már 13 éves így viszonylag idős típus, másik gond hogy ezt a modellt is elnyelte Magyarországon egy bizonyos etnikum akik előszeretettel lakják le őket.
2023. okt. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően egy nagyon jó autó lenne, de ahogy előttem írták egy bizonyos etnikum már gondoskodott a jóhírükről. Az hogy megéri e megvenni azt nem lehet általánosítani, vannak olyan példányok amiken rendesen elvégezték az összes szülséges szervízt, és soha semmi bajuk, meg persze vannak a tesók akik lelakják majd átbasznak vele valakit, aki majd az autót fogja szarozni. Az exprémium kifejezést erre az autóra ésszel kell használni, mert egyáltalán nem biztos hogy igaz, ha kifogsz egy olyat amiben van HUD, nagy idrive meg logic 7 meg sok minden egyéb lószar akkor egyáltalán nem fogod érezni rajta hogy hány éves autóban ülsz, sőt egy bármilyen 10-12 milliós új autó egy ilyen példány után egyenesen fapados hatást kelt.
2023. okt. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat! :)
2023. okt. 3. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!