Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy autóm amit ritkán...

Van egy autóm amit ritkán használok, ma azt tapasztaltam, hogy egy picit döcögve indult el, dadogott az alapjárat aztán le is állt utána, másodszorra szintén ez volt, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Másodszorra szintén ez volt, elindult, dadogott DE fél perc alapjárat után kis gáz fröccsöt adtam neki és ahogy vissza esett a fordulat úgy le is állt.

Harmadszorra ismét elindult és már nem áll le de viszont dadogós volt az alapjárat, aztán mire kisimult az alapjárat nyomtam egy kis gázt és megint neki állt dadogni… gyertya, trafó hiba lehet? Bár gyertyák pár hónapja voltak cserélve.

Meg mondjuk amit nem értek, ha le is áll utána akkor nem is biztos, hogy gyertya vagy trafó probléma nem?

6 hengerből 5 megy meg se kellene még állnia szerintem.

Volt hogy, 5 hengereztem sokáig akkor se állt meg a motor.

Bár most hozzáteszem, ezt az autót ritkán használom és 4 hetes állás után indítottam be és ezek a tünetek most jöttek elő eddig semmi baja nem volt.



2023. okt. 8. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Dadogott, ugye?
2023. okt. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
*hozzátenném azt is, hogy volt pogácsa darab is az autóban, kirághatott a nyest vagy bármi a motortérnél valamit?
2023. okt. 8. 14:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezért jó a 3 hengeres motor, ott nem tud 5 menni.
2023. okt. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rá 2 nap múlva elindítottam semmi baja.. azaz tegnap és ma gond nélkül jár az autó.. nem értem mi történhetett
2023. okt. 11. 18:11
 5/5 anonim válasza:
Szerintem szimplán rég használtad. Nálam is ez volt egyszer. Érdemes időközönként pályára is vinni és megpörgetni, hogy ki égesd a motorból a szennyeződéseket illetve a lerakódásokat stb...
2023. okt. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!