Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezüst színű új Mercedes nem...

Ezüst színű új Mercedes nem öreges kinézetű?

Figyelt kérdés
Nem én veszem, nekem nincs pénzem új autóra. Most akar venni egy ismerős csaj egy új Mercedes GLC autót és ezüst színben akarja kérni. Szerintem ezzel a színnel olyan mint egy 10 éves öreg autó. Nálam ez az ezüst szín olyan kétezres évek Toyota-Opel feeling (mint az én 2005-ös Toyotám is ilyen). Én a fehéret javasolnám neki, esetleg fekete vagy kék. Sokkal fiatalosabb, modernebb ezekkel a színekkel egy Mercedes. Még a szürke is jobb mint az ezüst. Mercedesben az olyan 90-es évek, akkor minden Merci ezüst volt. Mit gondoltok?
2023. okt. 12. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Hát a fehér és a fekete is pont olyan gagyi szín mint az ezüst.

Valami metál ami szép.

2023. okt. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Nem öreges, de szerintem manapság nagyon sivár az utakon futó autók színe. Lehet nem túlzás, de az autók 90%-a fekete, fehér, ezüst és ezek árnyalati, még pirost is ritkán látni. Régen sokkal többféle színben voltak az autók, és nem értem miért nem választanak az emberek inkább valami szép színt, minthogy elvesznek a szürkeségben.

[link]

2023. okt. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerencsere ez nem a te problemad hanem a csaj ismerosode :D
2023. okt. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem.

Ugyan nem Mercedest és még 2018-ban rendeltem új autót, szintén ezüst színre esett a választásom. A feketén minden porszem, hajszálkarc azonnal ordítani fog. A fehér meg a kék pont hogy céges autó feeling. Ha már kék és elérhető belőle valami különlegesebb, mondjuk valami acélkékes metál, akkor esetleg azt választanám, ha az ezüst szín valamiért nem elérhető.

Számomra az ilyen piros, bordó, kanárisárga, stb egyéb rikító színek autón nem jönnek be. Egy ezüst sokkal elegánsabb, komolyabb.

2023. okt. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Láttál te már ilyen autót képen? Miért lenne öreges?
2023. okt. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nemaRendőrség ***** válasza:

@2

Új autó piacon feláras a szín, így nem veszik (főleg a flották)

Használt autók pedig ugye új autókból lesznek, amik az ingyenes színeket választják.

2023. okt. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Ugye tudod, hogy létezik feláras fekete és fehér is? Ráadásul nem éppen olcsó. Van aki nem szúrja ki, de ha egy feláras fehéret egy alap mellé teszel ordít a különbség.
2023. okt. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!