Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes egy ladát tuningolni?...

Érdemes egy ladát tuningolni? Hogyan kell?

Figyelt kérdés
Nem vidéki racseboy akarok lenni szóval nem optikai tuningolásról lenne szó. Én csak azt szeretném hogy legalább a forgalom ritmusát normálisan fel tudjam vele venni, 100km/h-nál ne akarjon szét esni a motor autóúton. Hallottam egy két dolgot pl könnyített acél lendkerék, audi dugattyúk stb. Jelenleg teljesen gyári az autó viszont a formája és az emlékek miatt én mindenképp ezt szeretném használni csak lomha. Volt aki azt mondta hogy elég ha teszek bele két dellorto karburátort de én kétlem hogy ettől annyira nagyot nőne a teljesítménye. Jelenleg 75le én kb egy 100-110le szeretnék belőle kihozni ha ez lehetséges. Fogyasztás nem számít így is hetente járok a benzinkútra tele tankolni :D

2023. okt. 14. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elviszed olyanhoz aki ért hozzá.

És nem, nem érdemes. Max. hobbinak.

2023. okt. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
csak azt érdemes igazán
2023. okt. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha 75le akkor gondolom 1.5 motor. Azokra a legegyszerűbb tuning mondjuk egy bővített karbi és egy 296 körüli vezérműtengely. Ezzel mondjuk 90-100le lenne. De bármit akarsz csinálni egyeztess valaki ebben jártassal (vannak páran).
2023. okt. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
milyen láda ez mert ha gyári akko sok pént ér kár elbaszarintani
2023. okt. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Teljesen gyári második tulaj vagyok 61.000 km még nem fordult át az óra.. 07-es. De lehet inkább az lesz hogy veszek mellé egy másik autót egy dízelt amit csak hosszú távokra fogok használni ez meg meg marad itt helybe.
2023. okt. 14. 16:03
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Troll?
2023. okt. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Troll, vagy gyárilag ilyen egyszerű lélek?

Nehéz eldönteni!😝

2023. nov. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkora 8as van az elsőkerékben hogy 100km/h-nál már szétrázza a motort..?
márc. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!