Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyat lehet hogy bemegyek egy...

Olyat lehet hogy bemegyek egy random autószervízbe és megkérdezem, valaki onnan eljönne-e velem használtautót nézni?

Figyelt kérdés

Mondjuk lehet hülyének néznézek, de sajnos nincs ismerősöm aki ért hozzá és el is jönne velem, így máshonnan kell kerítenem valakit. Viszont az ilyen állapotfelmérő cégek relatív elég drágák, inkább adnék 20-30e Ft-ot egy ilyen ipsének.

Szerintetek?


2023. okt. 16. 13:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Ugye nyilván nem olyanra gondolok aki csak a gumi felrakáshoz ért, hanem jobban átlátja a kocsit tetőtől talpig.
2023. okt. 16. 13:47
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha inkább felhívod őket, hogy ne fuss felesleges köröket, de alapvetően lehet.
2023. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Azt fogják hinni, hogy NAV ellenőr vagy és fekete munkásokra pályázol, aztán úgy elhajtanak, mint a szar.
2023. okt. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 L.. István ***** válasza:
Nemigen. Ne sajnáld a pénzt állapotfelmérőre.
2023. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fizetnék állapotfelmérőre, ha nem kerülne 60 ezer Ftba kiszállási díjjal együtt. Vidéki vagyok.
2023. okt. 16. 14:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindent lehet.
2023. okt. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, legfeljebb nemet mondanak.
2023. okt. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Soknak tűnik a 60e, nade ők leírják azt egy papírra, hogy "igen ez a kocsi oké", aztán ha mégsem akkor lehet őket számonkérni.


Míg "az ipse" elmegy veled, aztán miközben nézegetitek rájön, hogy nagyon kell sza*rnia ezért "haladjunk már" alapon szépen bármely autóra rámondja, hogy ez főnök tuti vétel, na ide a 30ezret, én mentem.

2023. okt. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!