Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 10m alatt melyik a legjobb...

10m alatt melyik a legjobb választás a nagymotoros turbós benzines automata váltós autók között?

Figyelt kérdés

Keresem a választ arra, hogy melyik lehet vajon ár/érték arányban a legjobb választás 6-10m ft között?


Fontos kitételek:

-2900ccm3 felett

-turbós benzinmotor

-fejlettebb automata váltó

-coupe/sedan/ esetleg ferdehátú


Ami eszembe jutott, az a bmw f szériája 35/40i, audi 3.0v6.

Mi az, ami még felérhet ezekkel ebben az árkategóriàban?


2.0tfsi dsg után szeretnék átülni, a jelenlegi autómat nem érzem elég erősnek, 240le, tuningolni pedig nem szeretném.

A váltót nagyon szeretem, nem annyira gyors, mint a mai automaták, D/R közötti kapcsolás elég lassú, vezetés közben élvezhető, de egy minimális késés itt is könnyen megfigyelhető. A váltáskori hang nagyon tetszik, de maga a motorhang, kipufogó hang semmi extra, közelében nincs egy sor6/v6-nak.

A fogyasztás 11l-es átlag, ha finoman közlekedek vele, főleg város.

Szerintem egy 3.0 sem enne sokkal többet, cserébe sokkal több lenne az élmény, így tervezem a cserét.

Azt vettem észre, hogy ezek a feltételek 6-7m-tól indulnak, szuper lenne, ha minél újabb és kevés km-es autót tudnék talàlni, az sem baj, ha kintről kell behozzam, tudom, hogy a nagy motoros autók elég ritkák itthon.


2023. okt. 23. 00:58
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Hamar végére érsz a listának, Magyarországon a legtöbb Audi/BMW az dízel. Szerintem ilyen márka csoportokban lenne jobb kérdezősködni, ott inkább megmondják a "tutit". Azt abból levonni egy következtetést. Ott biztos több tulaj van, és vannak tapasztalatok a tipusokkal.
2023. okt. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Hát szerintem minden autó 10 méter alatti.
2023. okt. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 nemaRendőrség ***** válasza:
22%
Elektromos nem játszik?
2023. okt. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Miről beszélünk, mikor a legfapadosabb Dacia is 6 millió fölött indul.
2023. okt. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem új autóban gondolkozok, hanem 2013- felfelé.

Elektromos nem játszik köszi.

2023. okt. 23. 10:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Feltételezés csak, de gondolom a fenntartás nem lenne probléma. Infiniti vagy Lexus, amiben gondolkodnék. Audi, BMW, Merci, Chevrolet Camaro, Dodge Challenger és Charger, Ford Mustang, ez kb mind "tömegtermék" itthon. Viszont ezek fenntartása lehet olcsóbb valamivel, hisz Európában könnyebben elérhetők, azért egy Lexus az kéri a rávalót, ha hozzá kell nyúlni. Vehetsz még Nissan 370Z-t, de szerintem az nem annyira praktikus. Van még Volvo S60 3.0 T6, nagyon egy Volvoval nem lehet mellé lőni, csak nem leszel annyira felvágós sem, ha ez cél. Jó kis sleeper, azért csak 305 lóerő.
2023. okt. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!