Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi a fogyasztása a 2-es...

Mennyi a fogyasztása a 2-es Ford Focusnak, 1.6 benzines motorral?

Figyelt kérdés

Ha valakinek van ezzel személyes tapasztalata, kérem ne tartsa magában. 101 vagy 125 LE-s verzióban is.

Városban, országúton, pályán, vegyesben, mindenhogy. Interneten van erről információ, de saját véleményekre is kíváncsi lennék.

Köszönöm.


2023. okt. 24. 13:01
 1/6 A kérdező kommentje:
A 125 az 115 LE akart lenni, amelyik rendelkezik változó szelepvezérléssel is. Bocsánat a pontatlanságért.
2023. okt. 24. 13:02
 2/6 anonim ***** válasza:
spritmonitor.de eleg pontos
2023. okt. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A sprintmonitor.de szerint 5 és 10,5 liter között változik a fogyasztás. Ez azért elég nagy intervallum. De akkor átlag 7,5 liter kell legyen. Nyilván használatfüggő.

Tovabbi válaszol jöhetnek azért.

2023. okt. 24. 13:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a kettesé több kicsit átlagra. Inkább olyan 8,5, vagy felette kicsit. Faterék vette újonnan 99-ben egy egyes focust 1.6-ost, az nagyon könnyű autó volt, akkan 7,5 volt az átlag. Extém kevés akkor volt, amikor elmentem Bp.-től Mosonmagyaróvárig szépen 120-szal, akkor 6,8 volt.


Bp.-en városban meg inkább 9. Utána ők vettek egy 2-est, az nehezebb és lomhább volt, csöndesebb, és érztere vagy 1 literrel többet írt ki a fogyasztásmérő átlagra, mint amilyen az 1-essel volt a tapasztalatom (ott ugye még nem volt mérő, legalábbis a mienkben).

2023. okt. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2023. okt. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3-as Focus van elvileg abban is ugyanaz az 1.6-os van. 7,3 az átlag fogyasztásom. Városban 8-9 liter, kényelmesen 90-120 sebesség között 6-7 között, ha meg tolod mindenhol mint állat akkor 10+
2023. okt. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!