Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Corolla-Auris-Avensis...

Toyota Corolla-Auris-Avensis kozul melyik lenne a legesszerubb valasztas elso autonak?

Figyelt kérdés
A 2008-2012 kozotti korosztalyt nezegetem. Alapvetoen nem lenne szuksegem az Avensis altal nyujtott plusz terre, mert nem vagyok csalados, de a formaja miatt nagyon tetszik. Rovid tavokra kellene, foleg varosi kozlekedesre igy a benzineseket nezegetem, azon kozul is az 1.6-t es az Avensis-nel az 1,8-t (is). Erdemes szivatnom magam egy 4,7-4,8 meter hosszu sedannal/kombival varosban csak azert mert tetszik? Ketlem, hogy ki tudnam hasznalni azt a rengetek helyet ami egy Avensis-ben van.
2023. nov. 2. 20:09
1 2
 1/13 hypno ***** válasza:
26%
Azt vedd amiben automata váltó van.
2023. nov. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszi, de manualis valto parti vagyok.
2023. nov. 2. 20:22
 3/13 anonim ***** válasza:
Auris olcsóbb főleg ha nem kell a hely.
2023. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 hypno ***** válasza:

#2


Értem.

Pedig az automata városban sok indulásnál, megállásnál, dugóban araszolásnál megfizethetetlen.

2023. nov. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Amelyik méretben a használati feltételeid mellett az ideális lenne. Városba meg pláne felesleges a nagyobb autó, csak nyűg van vele.

+1 az automatának

2023. nov. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Csapotthátú Auris.

Sedan értelmetlen, kombi felesleges neked.


Ha péniszhosszabbítónak kell, akkor Lexust vegyél.

2023. nov. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Auris ferdehátúm volt 1.6-os motorral, elnyűhetetlen autó amit csak tankolni kell. Sajnáltam, hogy el kell adni, de kinőtte a család.
2023. nov. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7-es:


Az 1,6-os motorral mennyire volt lomha?

2023. nov. 9. 22:12
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyedül még klímával is nagyon jól pörgethető. 2 személlyel sincs gond. De ha már tele a csomagtartó vagy kettőnél több személy utazik akkor érezhetően lassabban gyorsul, ott már jobban el tudnék képzelni egy turbós motort vagy nagyobb köbcentit.
2023. nov. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igaz, nekem kombi volt 1.6-tal és ott már idegesítő volt, hogy kisebb emelkedőn sem bírta tartani a 130-at hatodikban.

Azt annyira nem szeretem, hogy be van állítva a tempomat 130-ra és akkor az emelkedőknél váltogathatok vissza.

2023. nov. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!