Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől torpanhat meg az autó...

Mitől torpanhat meg az autó gyorsításkor?

Figyelt kérdés

elkezdte azt csinálni az autó, hogy ha lepadlózom, akkor elkezd gyorsulni, bár szerintem nem

úgy mint kéne neki, és mint ha megtorpanna egy pillanatra, majd gyorsul tovább. és inkàbb magasabb fokozatban csinálja, különösen 4.ben ahogy megfigyeltem. 1.9jtd motor. valakinek valami ötlete hogy mitől csinálhat ilyet?


2023. nov. 6. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Feltehetően állítani kell a vezérlésen.
2023. nov. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most fogom cseréltetni, mert nemrég vettem az autót. de lehetséges hogy kifúj valahol a cooler? mert mint ha néha hallanék valami olyasmi hangot
2023. nov. 6. 15:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyik válasz se jó.

Vezérlésen mit állítanál?

HA kifúj akkor mindíg kifúj.

2023. nov. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
vezérlèst én is tudtam hogy hülyesèg, mert akkor más baja is lenne valószínűleg. kifújást meg azért gondoltam, mert olvastam hogy ha kifúj akkor túl tud tölteni a turbo, és csinàlhat ilyet, és ezért is lehet gyengébb
2023. nov. 6. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Map szenzor le van kokszolodva.

2. Leragad a turbó geometria.

3. Üzemanyagnyomás későn, fals értékek alapján épül fel.

4. EGR szelep.

2023. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ. a turbo geometria leragadásról sokat hallottam, hogy főleg dízelen a városi használtam miatt gyakran leragad. azt hogy lehet javîtani?
2023. nov. 6. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!