Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok első...

Milyen autót ajánlotok első autónak?

Figyelt kérdés
Mióta megvan a jogsim, nem vezettem túl sokat, azonban szeretnék egy autót venni. Nem szeretnék első autónak drágát venni, az sem gond ha régebbi típus. Pár évig szeretném használni, amíg belerázódok a vezetésbe, és ha szeretnék valahova elmenni tudjam használni (hosszútávokra, több órás utakra nem tervezem használni). Milyen olyan autót ajánlotok, aminek nem nagy összeg a fenntartása és strapabíró?

2023. nov. 13. 08:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Suzuki swift. Gombokból fenntartható. Viszont ütközni ne ütközz vele.
2023. nov. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
suzuki ignis
2023. nov. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%
Mindegy csak ne másodikat vegyél.
2023. nov. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Suzuki Swift vagy Ignis, Opel Astra F vagy G, esetleg H. Opel Corsa C. VW Golf 3 vagy 4, esetleg Skoda Fabia vagy Octavia.



Francia autókat nem javaslom, sok baj van velük főleg villamosság terén. Fordot mondanám még, de azoknak eléggé elszállt az áruk alkatrész terén sajnos.


Fiatok közül a Puntot meg a régebbi Tipo-t javaslom még, de azokkal elég sok nyűg van sajnos.

2023. nov. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Végülis csak a keretet és az autóval szemben támaszott érdemi igényeket nem sikerült leírni, így komolytanak bármilyen választ is adni.
2023. nov. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves ötöske, szerinted a nem drága autó (lehet akár öregebb is), illetve az, hogy pl hosszutavra nem akarom használni, olcsón lehessen fenntartani az mi ha nem igény. Annyit esetleg kihagytam, hogy ne legyen nagyon kicsi az autó mert viszonylag magas vagyok.
2023. nov. 13. 11:01
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek egy 3 milliós autó se drága.

Van akinek meg a 1 millás is sok

2023. nov. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hiába kicsinyítő képzőzöd, igaza van az ötösnek. Be kell határolni egy keretet a vételárat tekintve, amit csak te tudsz, mi nem. Utána már meglehet mondani, hogy mi fér bel,e ami nem nyírja meg a pénztárcád, mert ugye egy autót nem is megvenni nehéz, hanem adni neki a banánt.
2023. nov. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja mit ötöske-zel?
2023. nov. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak hülyeskedek, előző vagyok, Ford fiesta hogy ajanjak is valamit. Vagy egyes Fabiat, Ibiza-t.
2023. nov. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!