Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire ismered az autód/a...

Mennyire ismered az autód/a lehetséges felmerülő hiba lehetőségeit?


2023. nov. 19. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Hú megy ám a parasztvakítás. :D
2023. nov. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megy ugyi :D
2023. nov. 19. 17:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Sajnos nem mond butaságot. Vannak korrekt és "kevésbé korrekt" szakemberek, mint bármely más szakmában.
2023. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as! Már mint nem tudod, hogy mennyire ismered az autód?
2023. nov. 19. 18:17
 5/8 anonim ***** válasza:
99% kb.
2023. nov. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Így van. Nem rég vettem újat. Még ismerkedünk. Nem volt olyan meghibásodás, amin lemérhettem volna a tudásomat. Mivel még olyan autókon kezdtem az autóvezetést, amit rendszeresen a ház előtt kellet szerelgetni (Lada, Škoda 100, Trabant 601 és 1.1), a mechanikai részével eléggé tisztában vagyok. Ennyire elektronikával "telezsúfolt" autóm még nem volt. (Egyébként a mostani újakhoz képest szinte semmi elektronika nincs benne. Motorvezérlő, fék vezérlő, komfort).

2023. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor a saját tapasztalatom:

Az autómban EGR szelepet kellett cserélni. A Check engine lámpa visszagyulladt. A szerelő mondta, menjek egy kört autópályán. Mivel nem segített, mentem végig a környékbeli szerelőkön. Mindegyik ezt ismételte. Végül egy közölte, hogy "fel kell tanítani a computerre, de én nem fogom". Na innentől már 10 emberrel sem kellett beszélni, mire valaki tudta mit kell csinálni. Ez azért sokat elmond arról, hogy rutin van, hozzáértés vagy igen, vagy nem.

A szerelőket is megértem. Egy-egy típusból nincs annyi, hogy azt mondhassák, hogy én csak az adott márkával foglalkozom, az eltérő típusok pedig működésben is eltérnek/eltérhetnek.

2023. nov. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel az autom az egyik legnepszerubb modell ahol elek, igy elegge. Leggyakoribb hibak a csomagternyito muanyag torese, hatso hid rozsdasodas, CVT valto problemak, befecskendezo problemak, izzok ido elotti kiegese, felfuggesztes problemak, turbo, DPF, elektromos ablakok es egyebek. Ezek kozul mar jelentek meg, amiket elharitottam vagy monitorizalok.
2023. nov. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!