Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 27.én vinném az autót műszakir...

27.én vinném az autót műszakira, de tegnap q pályán egy 15 centis repedés lett a szélvédőn. Úgy gondolom nem adják meg?

Figyelt kérdés
2023. nov. 24. 05:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Nyilván.
2023. nov. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert több információt olvasni erről.

Egyik az, hogy ha javítva van akkor nem gond, másik pedig az, ha nem a vezető oldalon van skkor sem gond.

2023. nov. 24. 05:39
 3/12 anonim ***** válasza:

Gondnak gond, ugyanis szórja a fényt, ha elötted van zavaró és emiatt balesetveszélyes lehet.

Ha javítva van nem gond, és ha a látómezőn kívül van (az ablaktörlő nem töröl rá) àt szokták engedni.

Ha meg tudod oldani javítasd meg még frissibe mert tele megy kosszal és akkor nem lehet szépen feltölteni a rést.

2023. nov. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Repedést nem lehet javítani.
2023. nov. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Repedést nem lehet javítani és nem is engedik át. Mármint normális helyen. Mivel le lehet fotózni úgy az autót, hogy ne látszódjon is csak pénz kérdése, hogy találj olyan helyet, ahol átmegy. Amellett hogy szórja a fényt és ez zavaró lehet van egy másik komoly gond, amit szeretnek az olcsójánosok elfelejteni, a szélvédő is teherviselő elem. Amíg nincs baleset, addig ez nem sokat számít, de ha van... Nem tudni milyen autó, de Budapesten nem kizárt, hogy mai napra is találsz megoldást cserére
2023. nov. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem Budapest, országhatáron túl vagyok jelenleg, 25. Én megyek haza, sehol sem tudom addig megcsináltatni, otthon neg műszaki. Szombat vasárnap meg honnan rendelnek üveget? Sehol.


Csere összege minimális része a havi bevételemnek, nem olcsó janoskodni akarok, hanem legyen meg a műszaki utána tudnék ezzel foglalkoznim

2023. nov. 24. 09:17
 7/12 A kérdező kommentje:
Amúgy is allergiás vagyok a legkisebb piszokra is a szélvédőn..
2023. nov. 24. 09:17
 8/12 krwkco ***** válasza:
Lehet, hogy még a mai munkaidőben érdemes lenne telefonálgatni a magyar lakásodhoz közeli cégeknek, hogy még hétfőn -a vizsga előtt- meg tudják-e oldani a cserét. Illetve a vizsgahelynek, hogy viheted-e az autót még aznap, de később.
2023. nov. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérj időpontot szélvédő cserére, aztán az alapján kérj másik időpontot vizsgára.

Ha ablak törlő alatt van szinte mindig átengedik.

Vagy:

Jobb javítós emberek repedést is tudnak javítani. ragazd le cellukszal, és kérj időpontot javításra, ezek sokszor szombaton is dolgoznak. Első körben ezzel próbálkoznák. Ezt lehet még ma délelőtt is megoldják neked.

2023. nov. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor nagyon mobil vagy. Kezdj el telefonálgatni szélvédősöknél, hátha valahol van készleten ilyen és dolgoznak szombaton, vagy hétfő reggel.

Ha nem jön össze, akkor meg másik időpont műszakira


#5

2023. nov. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!