Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 320I 2006 150 ló Mi a...

Marshall28 kérdése:

BMW 320I 2006 150 ló Mi a véleményetek? Valóban nagyon szervizigényes? Drága a fenntartása?

Figyelt kérdés
2023. nov. 24. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem kurták szét soha,akkor nem.
2023. nov. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Németből venném és nagyon jó állapotban van! Ma voltunk megnézni ki próbáltam rendben volt. Friss műszaki van rajta. Motor is teljesen rendben van se olajfolyas semmi. Annyi h start-stopos
2023. nov. 24. 18:17
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Azzal a motorral lesznek bajok. Es ihen, ugy altalanossagban draga, nem egy Astra vagy Corolla kaliber. Nalunk is van BMW ezzel a motorral a csaladban, 2 ev alatt 1 millio lett rakoltve ugy, hogy igazabol nem volt baja az autonak es most sem hibatlan.
2023. nov. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez a motor ez konkrétan a fuss kategória. Nem megy, zabál, de cserébe mindig lesz valami baja is. Sokkal inkább egy M47es 20d. Vagy ha találsz igazoltan szervízeltet akkor mehet az n47 is, sokkal jobb mint amilyen hírben áll.
2023. nov. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2 év alatt 1 millo még belefér. Nekem a H astra 1,7 Cdti csak ebben az évben elvitt 800 ezret. 2,2 M van az autóban és örülök ha eladom 700 ért. 6x állt meg alattam. Sztem ezzel a BMW nem lesz ennyi gond.
2023. nov. 24. 18:27
 6/11 anonim ***** válasza:
2023. nov. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az az érdekes hogy H astranak is azt mondtak 1,7cdti nincs gond. 8x szerelőnél volt az országban azóta se tudja senki megcsinalni az ingadozó alapjáratot.
2023. nov. 24. 18:31
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a szerelőket, de vannak egyszerűbb/megbízhatóbb technikák is.


[link]

2023. nov. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezt az 1 milliot ne vedd egzaktnak, hogy akkor nalad is ennyit kell rakolteni. Pont az Astrad a jo pelda, hogy ha egy relative megbizhato auto tipusra kell ennyit koltened, egy idos BMW-re amiben vacak a motor, 3-4* ennyit is ralocsolhatsz.


A 2 literes szivo benzin hajlamos az olajfogyasztasra. Ha most nincs olajfolyas, majd lesz. A lancos vezerlese is egy vicc, egy soros "bicikli" lanc. De nem csak a motorra kell kolteni. Szelvedo is szokott repedni, egyszeruen gyenge. Kormanyszog jelado is szeret szorakozni. Hatso futomu is el tud menni, azt nagyon at kellene nezni olyannal aki ismeri a tipust. Az utangyartott alkatreszeket nem szereti. Es itt nem csak a dragabb alkatreszekre gondolok. Majd ha a szelepfedelnel elkezd folyni az olaj (ra fog folyni a katalizatorra, gyorsan eszreveszed mert irto budos lesz), rajossz hogy mire gondoltam a csak gyari alkatresz alatt.


Azert mert az Astra 6x allt meg alattad, ez a BMW nem lesz jo valasztas. Persze erzelmi alapon meg lehet venni, csak ha jol erzekelem a kerdes meg a fenntartasrol, megbizhatosagrol szol. Amit akarsz venni nem megbizhato es minden szerviz muvelet draga az auton. Bonuszkent kevesen ertenek hozza, ha diagnosztizalni kell egy sima szervizben nem foglalkoznak vele.


Ha magadnak nem tudod javitani, en elengednem. Nem csak ezt, a dizelt is meg ugy az egesz markat, foleg ennyi idosen.

2023. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4. Az N 47 a híresen öngyulladó, legalább baromságot ne javasolj.
2023. nov. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!