Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a kedvenc autóillatosítód?

Melyik a kedvenc autóillatosítód?

Figyelt kérdés
2023. nov. 25. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
A szellöztetés és takarítás. Az "illatosítók" mind büdösek, emellett még ártanak is a légzörendszernek.
2023. nov. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Egyéb?
2023. nov. 25. 09:05
 3/5 anonim ***** válasza:
wünderbaum kamillás
2023. nov. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én új 0 km-es autóba is kértem gyári illatosító rendszert. Nem azért mert attól féltem volna, hogy büdös lesz és nem lesz kiszellőztetve...

Hanem szeretem a jó, megszokott illatokat. Lakásban is használok ilyet, nem azért nem mert takarítok és nem szellőztettek...

Régebben ami a kedvencem volt, sajnos már sok éve nem kapható. Általában Obiban volt beszerezhető. A márkájára már nem emlékszem. Cédrus illatú volt. Egy hosszú vékony barna lap csík az alján egy fekete bambuszdarabbal. Iszonyatosan jó illata volt. Pont nem túl intenzív, nem gejl. De nagyon jól érezhető, jellegzetes. Egy-két hónapig simán kitartott. Sajnálom, hogy ez megszűnt.

Aztán a mostani autóm gyári illatosító patronja is nagyon bejött. Nem tudom ki a beszállító, de ez is nagyon kellemes volt. Azért a múlt idő, mert, olyan típusról van szó, amiből inkább az alacsonyabb felszereltségeket vették, cégautónak, meg alacsonyabb jövedelmű rétegek, aki nagy nehezen összekuporgatták az egyik lehető legegyszerűbb új autóra való összeget. Ők nem kérték a feláras illatosító rendszert. Így a gyártó úgy döntött, hogy mivel kevese vették, neki nem éri meg, megszünteti a forgalmazást. Más márka illatbetétjét persze bele lehet faragni, de nem ugyanaz az illat. Egyébként nem valami özönvíz előtti autótípusra kell gondolni. Az enyém pl. 2018-as gyártás.

Aztán azóta van, hogy sima kommersz illatosítókat használok, amik akár élelmiszerboltokban is beszerezhetők.

A "fenyőfásból" pl nem rossz a kalsszikus fekete. A többi nekem annyira nem jött be.

Areon sport luxból a "silver" és a "gold", amit szeretek.

De a sima Paloma new car sem rossz.

Leginkább tükörre lógatósakat használok. A szellőzőrácsra csíptethető volt már, hogy összekarcolta a műanyagot. Nem látványosan, de engem az apró hajszálkarcok is zavarnak.

2023. nov. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok oda az autoillatositokert, de ha valasztani kell a Jelly Belly Very Cherry az egyik legokesabb szamomra.
2023. nov. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!