Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rossz lengéscsillapító okozhat...

Rossz lengéscsillapító okozhatja azt, hogy a lengőkar-gömbfejek idő előtt tönkremennek?

Figyelt kérdés
2023. nov. 25. 23:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Igen is és nem is.

Tény, hogy többet dolgozik ha rossz a lengescsillapito de mennyi időről beszélünk?

2023. nov. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
2-3 hónap. Totál mind1 milyen márkájú van/volt benne, mindet szétverte. Meyle, trw, febi, maxgear, mindegy. Max pár hónap, és mind kuka lett. Stabpálcák szintén.
2023. nov. 25. 23:17
 3/14 anonim ***** válasza:
Te szerelted?
2023. nov. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem
2023. nov. 25. 23:23
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tehát. Többször volt cserélve, mind tönkremegy. Ez egy több hónapos történet, vagy talán már egy évnél is hosszabb. Gondolkodás rajta, hogy lehet a lengéscsillapító okozza. De a több hónap alatt még egészen véletlenül sem mentél el egy lengéscsillapító hatásfok mérésre. Ennyi idő alatt egyszer nem jutott eszedbe, hogy valóban meg is nézesd őket és konkrét választ kapj.
2023. nov. 26. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem valami keményebb futómű, és nagy kerék van a kocsid alatt, alacsony oldalfallal, mert akkor kap a futómű rendesen.
2023. nov. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5; azért vittem szerelőhöz, hogy megoldja a problémát, azért fizettem. Mivel ugye én nem értek hozzá. Szerintem a szerelő dolga felderíteni akár a csillapítók hibáját is. Ha elviszi mérésre, hát vigye. Nyilván kifizetem. A szrakodást megelégelve, elvittem másik szerelőhöz, és egyből kiderült hogy szr a csillapító. Érdekes...
2023. nov. 26. 09:24
 8/14 A kérdező kommentje:
6; normál futómű, aktív kanyarstabilizátorral. A kerekek és a gumik is mind gyári és gyári méretű, amivel legördült a szalagról.
2023. nov. 26. 09:26
 9/14 anonim ***** válasza:
Számít az is hogy hol közlekedsz és milyen sebességgel. Vagy alkatrész gagyi vagy extrém a terhelés.
2023. nov. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#7 A szerelő azt csinálja, amit kérsz tőle. Ha azért viszel oda neki egy autót, mert lóg a kitámasztó, akkor a kitámasztót fogja kicserélni. Kérlek mondd már meg nekem, hogy mégis miért kellett volna lemérnie a lengéscsillapítókat is? Mondtad neki, hogy mérje le őket? Nyilván nem.
2023. nov. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!