Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nézegetem a 370z kocsikat,...

Nézegetem a 370z kocsikat, hosszútávú útra alkalmas ez a motor?

Figyelt kérdés
Főle pl nyáron legurulni vele horvátba, vagy autópáylán használni többet?
2023. nov. 26. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem, 100 km-enként meg kell állni és megvárni, hogy kihűljön a motor.
2023. nov. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy elmeny lehet orakon at egy razos konzervdobozban utazni. Ezek inkabb hetvegi jatekautok szerpentines utakra.
2023. nov. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nagy elmeny lehet orakon at egy razos konzervdobozban utazni. Ezek inkabb hetvegi jatekautok szerpentines utakra.


Ja első benyomás nálam is ez volt, gondoltam rákérdezek

2023. nov. 26. 12:11
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Igazából ha csak nézegetni tudod akkor édes mindegy, amúgy nem, ezt arra tervezték, hogy két km után szétrázzon teljesen, sőt lengéscsillapítás sincs benne....
2023. nov. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ennyi eszed van
2023. nov. 26. 13:05
 6/9 anonim ***** válasza:
2023. nov. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
AMilyen a kérdés olyan a válasz.
2023. nov. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A nissan régen biztos, hogy jó motorokat csinált. Az újakról nem tudom.
2023. nov. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A motor alkalmas, de a komfort már változó, szerintem az egészség függő, itt valakinek nem gond, valaki meg azt írja, hogy 3 óra után már nem volt komfortos.


"Az autó nagyszerű volt körülbelül 3 órán keresztül, majd a kényelem hiánya beállt."

[link]


Valaki ezt írta:

"Szeretem az autónkat, de nem vállalnék újra hosszú utat. A látási viszonyok nagy problémát jelentenek utazás közben (a sáv közepén elütöttem egy követ), az ülések és a felfüggesztés miatt összességében kényelmetlen az utazás, a motor és a kipufogó zaja 2-3 óra után nagyon rossz lesz, és nagyon drága lesz a prémium benzin és a fogyasztás miatt. Ha mégis belevágsz, erősen javaslom, hogy csak nappal vezess."


Persze sokan meg élvezik, szerintem ha az ember nem derékfájós, meg itt ott csíp szúr harap neki, akkor nem lehet annyira gond. Sok topik van az oldalon a témában, ha jó vagy angolból, akkor bogarászd:

[link]


Írd át long trip -re, road journey -re, ami eszedbe jut, arra is lehet találsz jót.

2023. nov. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!