Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A4 B7es 2007es nem xenon...

A4 B7es 2007es nem xenon lámpás audimba legális ha berakom ezt az izzót? Osram Cool Blue Intense Next Gen (h7)

Figyelt kérdés

nov. 30. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen
nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen. Sima halogén, teljesen rendben van. Az Osram nem árul hulladékot és olyat, ami nem legális. Ha halogén izzós lámpába veszel bármilyen Osram halogén izzót, az biztosan megfelelő lesz.


Csak könyörgöm keress fel egy szervizet, hogy állítsák be rendesen. Egy kis borravalóért 5 perc alatt elvégzik. Tököm tele van a szarul beállított fényszórókkal...

nov. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2: ez nem igaz, bőven lehet kapni offroad minősítésű Osram izzókat. Sőt, olyan ledeket is gyárt, amik szintén nincsenek jóváhagyva. Persze ezeket nem tudod a Tescoban megvenni.
nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Nyilván az autós termékekre gondoltam és nem soroltam ide még a 24V-os izzókat is...
dec. 1. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem azért, hogy kötekedjek, de 12 voltos autós termékekről van szó.
dec. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Tényleg nem azért hogy kötekedjek, de a szövegértésen kicsit dolgozhatnál.
dec. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs rá szükségem.
dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!