Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon melyek a...

Magyarországon melyek a legminőségibb elérhető kei autó alternatívák?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ami kicsi, praktikus a helykínálata, tud legalább annyit mint egy Daihatsu Wake és minőségre sem gagyibb vagy nem sokkal… Értelemszerűen ezen tulajdonságok mellett az nem elvárás, hogy a lehető legolcsóbb is legyen.

dec. 4. 10:06
 1/5 anonim válasza:
Motorkerékpár.
dec. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1.

Az nem igazán alternatíva nekem, már csak azért sem mert szélsőségesebb időjárásban nem jól használható, illetve nagy tapasztalatot igényel én meg sosem motoroztam, egyszer kerékpárral is hatalmasat estem, majdnem a férfiasságom bánta…


Maximum egy nagyon fejlett elektronikával rendelkező motort lehetne valamennyire egy ilyen autónak az alternatívájaként kezelni, pl. egy goldwinget, de ugye az kezdő motorosoknak nagyon nem ajánlott, kisebb termetű embereknek sem feltétlenül (én 169 cm vagyok és ~70 kg), valamit 12 millió forint egy új, amiből már azért elég sok mindent lehetne venni, ami lehet hogy jobb.

dec. 4. 11:44
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem pl. ez az elektromos Cenntro Avantier sem lenne olyan rossz, 5 millió forint még bele is férne nekem, kicsit több is… Csak az a baj ezzel, hogy halál gagyi kínai minőség és nagyon gyenge a végsebessége és a hatótávja is. Annyira, hogy így természetesen nem jöhet szóba, szerintem hülyének nézik az embereket…
dec. 4. 11:50
 4/5 A kérdező kommentje:
De a szemben nem sok minden tudná überelni a hijet, pixis, every autókat… Mi az ami a legjobban hasonlít ezekhez és itt is elérhető?
dec. 4. 12:01
 5/5 nemaRendőrség ***** válasza:
Mopedautók?
dec. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!