Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok...

Milyen autót ajánlanátok minél kevesebb problémával 1,5 millió forintért?

Figyelt kérdés
Tököm tele van hogy folyton költeni kell az autómra, ezért szeretnék egy olyan kocsit, amit kb. csak használni kell. Folyton van valami amiért szerelőhöz kell vinni. Lehetőleg benzines legyen. Milyen típust ajánlanátok erre?
dec. 6. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
japán autókat vedd figyelembe ,például Honda ,Toyota ,ezekkel általában kevesebb a probléma
dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd én kb 20 éve suzukival járok, volt egy régi öreg swiftem amit aztán ignisre cseréltem.


Tényleg alig keleltt szervizeltetni, és ha volt is valami amit cserélni keleltt fillérekbe került.


Annak előtte opelem volt, na az 2 havonta a szerelőnél volt


vegyél egy swiftet, vagy ignist, estleg sx4. ezekhez olcsó az alkatrész és nagy a választék

dec. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%

A távolsági fény vezetékét rákötöd egy relére, ami a ködlámpát kapcsolja.


Amúgy tényleg semmi értelme, soha nem kell egyszerre a kettő.

dec. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, ezt nem ide.
dec. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minimális infót tudnál adni? Hányan, mire, mennyi cuccal használnátok, és hány km-re lenne általában beindítva?
dec. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!