Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a DSG váltóról?

Mi a véleményetek a DSG váltóról?

Figyelt kérdés

Autó csere előtt állok. Már jóideje megfogalmazódott bennem, hogy egyterűt szeretnék, illetve, mivel elegem van a kuplungolásból, automatát.

VW Touran lett a kiszemelt, ebből a legtöbb DSG váltós. Azonban erről nagyon sokat hallani, olvasni, hogy karbantartás igényes, és a javítása kiemelkedően költséges.

Akik ilyet használtok, mi a véleményetek/tapasztalatotok?



dec. 7. 12:38
 1/10 A kérdező kommentje:
Ugyanitt Opel Astra H eladó. :)
dec. 7. 12:38
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

A Dsg váltó normális hajtás esetén kiváló nagyon élvezhető és nagyon király.

60.000 kmenként olajcsere plusz szűrő. (6 sebesseges)

Láttam 600.000 kmt futott Passatot ami egyszer se romlott el

A 7 sebességes száraz futasu de ott is van kevés olaj ami cserét igényel

Csak dicsérni tudom, évek óta az van és soha többé nem lesz mégegyszer manuális váltós kocsi az udvaron

dec. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Csak automata. Akinek az a vezetési élmény, hogy egy pedálon ugrál, közben meg egy vasrudat rángat fogaskerekekkkel, az még nem vezetett jó automatát.
dec. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Ezt értjük hármas, de ez kicsit olyan, mint ha egy krosszmotor úgy működne, mint egy robogó.... De a városba meg gyorsulgatáshoz nagyon jó az automata.
dec. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!
dec. 7. 13:43
 6/10 nemaRendőrség ***** válasza:
74%

Céges kocsikban az van ha automatát kérünk.

Nekem a toyota hibrid féle iránykapcsoló után fura kezelni, nem annyira kényelmes, de így is 100x jobb mint a manuális.


Pályán lazán visszavált 120nál 3/4-be mikor rálépek a gázra, aztán váltogat ahogy kell.

dec. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, 40 felé én is ugy érzem, hogy eddig nem volt gondom vele, de most már elég volt a manuból
dec. 7. 14:42
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
ingyen se kéne.
dec. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekem 2 hónapja van dsg váltós kocsim (olajos 7es dsg), előtte csak manuális váltósaim voltak. Nem ülnék vissza manuálisba.
dec. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a válaszokat. Zöld kéz. 👍
dec. 15. 07:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!