Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik olyan kocsi, amit nem...

Létezik olyan kocsi, amit nem kell állandóan szervizelni? Volt nálam volvo, bmw, ford, opel de egytől egyig folyamatos javítást igényel. Gyártanak még jó autót minőségi anyagból? Vagy ilyen az összes csak a pénzt viszi?

Figyelt kérdés
dec. 14. 12:11
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Mint például?
dec. 14. 12:49
 12/27 anonim ***** válasza:
44%
Japán autokat javaslom... Pl suzuki. Azok alig igénylik aszervizszolgáltatást😉
dec. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
56%
#12 De azok sem mert nem romlanak el, hanem mert úgy is lehet hajtani hogy a fél kocsi szét van esve.
dec. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
56%

9-es, értő olvasás nem megy?


"Létezik olyan kocsi, amit nem kell állandóan szervizelni?"


Ha szigorúan vesszük, az olajcsere is szervizelés, akkor tehát elvi képtelenség, hogy ne kelljen egy autót szervizelni.


Nekem egyébként Toyotám van, és csak röhögök azon, mikor a magadfajták kínlódnak a német (+Opel, Ford) kocsijukkal.

A Suzuki meg még ennél is megbízhatóbb, volt a családban. Lehet a szájat húzogatni, hogy nem 300 LE-s, meg autópályán nem tudsz 200 fölött menni vele, akinek ilyen igényei vannak, az javíttassa csak a bíjemvít meg ódit.

dec. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Körbe nézek Suzuki téren. Kb 5misit tudok kiszorítani. Egy csalódás az összes komoly márka.. Megyek Japán frontra...
dec. 14. 12:53
 16/27 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem akarsz javításokra költeni, akkor új autót kell venni, arra garancia van.
dec. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
igen én is ebben gondolkozom, de az 5misihez még kell gyűjtsek :D vagy hitel, de 0% thm-el csak Suzuki jön össze.
dec. 14. 13:08
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
A Suzuki ár-érték arányban kíváló, megbízható autókat gyárt. Szervizelni ezt is kell majd.
dec. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Eddig nem mertem foglalkozni a Suzukival, de talán ez lenne az, amit a pénztárcám is elbír és talán jobban bírja, mint a sok német sz amit eddig a tulajdonomban van és volt. Elég... nem akarok évi 3-4kilót a kocsira költeni, úgy hogy folyamatosan vigyázok rá.
dec. 14. 13:22
 20/27 anonim ***** válasza:

1 éve van egy 20 éves autóm, 1,3M-ért vettem, raktam bele 20ezer km-t, csak két olajcserét kért... Kb 30ezer kétszer...


Amúgy minden autót kell szervizelni, nálad a javítás veri ki a biztosítekot, a meghibásodasra nem akarsz költeni. Az lutri. Minél egyszerűbb autót kell venned vagy köztudottan jó hírűt. 5Mért bármilyen Toyotával jól jársz, hibriddel is, kivéve azzal amiben nem Toyota motor van, egy nagyon fiatal Suzukival is jól fogsz járni.

dec. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!