Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az elektromos autók eladása...

Az elektromos autók eladása valóban túljutott a csúcspontján?

Figyelt kérdés

Tehát most már egyre kevesebbet adnak el egyes elemzések szerint, az eladáson csúcspontja a tavalyi második félév volt. Már akkoriban is voltak erről hírek: [link]

Egyedül a villanyautósok.hu-n olvasni ezzel kapcsolatban növekvő tendenciáról bár gondolom elfogultság miatt.

Vajon ez így fog tovább menni és mégsem fognak elterjedni az elektromos autók, most is többnyire csak divatból veszik? Pláne ha az évtized végéig megjelennek a szintetikus üzemanyagok.



dec. 21. 08:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%
Nekem meg egy 500 lóerős sportkocsi kéne 7 millióig. Érzed a problémát? Az, hogy neked nincs elég pénzed az igényeidre, az a Te problémád, nem a világé.
dec. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az a baj ha felteszem 18-20-ra az árat (de nem fogok 15m+ autót venni, akkor sem ha telne rá), akkor sincs ilyen autó. Persze infláció is van/volt, de azért nem is olyan régen még kaptál 8-9,5 között szívó motoros sedant alap felszereltséggel, nem is a belépő kategóriából. Most a duplájáért sem kapsz az aljából. Sem sedant sem egy normális 150 ló körüli benzinmotort. A kettőt együtt meg végképp. Fel kellene menni prémium szegmensbe ahhoz, hogy normális autót kapjak. Erre írtam azt, hogy nincs választék. De úgy látom nem megy át. Sem 500 lóerős, sem sportautót nem kaptál még 20 évvel ezelőtt sem, persze értem miért írtad és talán részigazság is van abban ahogy te látod a problémát. De a probléma nem csak és kizárólag azzal van, hogy én egy alsó-középkategóriás sedant akarok egy átlag dolgozó ember számára belátható ársávban.
dec. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ezer meg egy alsó-középkategóriás sedan van a piacon. Az átlag magyar munkás meg 20 éves Suzuki Swiftet vesz 400 ezerért.
dec. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Persze, 1 literes meg 1,5 literes turbós motorokkal. Bár ezek többsége nem alsó-közép kategóriás, hanem belépő.
dec. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14

Én beérném 1,4-1,6 benzinessel is (azok régebben ~100 LE teljesítményt adtak le), de turbósat én sem akarok. Ilyesmit gyárt még valaki?

febr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!