Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szorítottak már le az útról...

Szorítottak már le az útról úgy, hogy betartottad a sebessèghatárokat ès ezzel állt bosszút?

Figyelt kérdés

Árokba csúsztam ez miatt, szerencsère van fedèlzeti kamerám. A kièrkező rendőrök mondták, hogy a feljelentèshez csatoljam a felvèteleket, ès el is veszik nagy valószínűséggel az elkövető jogosítványát.

Van ilyen felvètel több tucat, ha ezt tudom már règ beküldtem volna. Ne hagyjátok magatokat soha!


dec. 25. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem volt ilyen.

És nehezen hiszem el, hogy csak annyi volt a sérelme, hogy betartottad a sebességkorlátozást. Ezért nem szorít le senki.

Gondolom volt ott más is: belső sáv foglalás, fékezgetés, mutogatás stb.

dec. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Pedig ennyi volt a baja. Billencses volt. Elől-hátul van real-time menetrögzítős kamera.

Teljesen lènyegtelen, hogy ki mit hisz el itt. Az ügyèsz az illetèkes, senki más 😉

dec. 25. 17:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Én elhiszem. Leszorítani még nem szorítottak le emiatt, de büntetőfékezést, agresszív beszólogatást, életkioltással kapcsolatos fenyegetőzéseket már kaptunk.
dec. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, soha semmi ilyesmi
dec. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szolovjov ***** válasza:
100%
Billencses volt? Azok maximum 70-nel mehetnek országúton, csakúgy mint a kamionok. Úgyhogy még egy gyorsahajtás bírságot is benyal majd.
dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, billencs volt. 90-el mentem.

Ahogy vége az ügynek megírom okulás gyanánt.

dec. 26. 14:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Billencses történet nekem is volt. Litér után a 8 sz. út felé, haladok a főúton, [link] jobbra van a bánya bajárata. Ahol Ki-be járkálnak a kamionok az út poros, murvás, csúszós. Billencsenek ott stop táblája van, de nem foglalkozott vele. Nagy lendülettel jobbról kiugrik elém a szerelvénnyel, teljesen lezárta a sávomat, szemből jönnek, de ők is állóra fékeztek. Én egyből vészfékezek, csak csúszok vészesen a vontató oldalának. Üzemanyag tankja előtt sikerült megállni. Azt hittem neki durrantam, kiszálltam megnézni mi történt elől a kocsival. 1 tenyérszélesség volt a távolság!

Aztán még ő pampog! Tolassak hátra mert így nem tud kifordulni tőlem!



1km-el arrébb, valaki más is hasonló helyzetbe került: https://www.youtube.com/watch?v=AbymQmY6dls

Ezek a billencsesek egy állatok!

dec. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!