Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem találok egy normális...

Miért nem találok egy normális Skoda Fabiát, vagy Opel Astrát vas megyében a hahun? Mutathatnátok ha van szerintetek. Köszönöm.

Figyelt kérdés
dec. 27. 10:51
 1/9 anonim válasza:
Mert mindet megvettem
dec. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Vas megye nem is létezik. Csak Vas vármegye.
dec. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Nehéz egyébként Opelt találni, én is lesegetem már évek óta Vas megyében.
dec. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Laikus embernek nem egyszerű. Egy G Astrát eladtak most zalába. 73éves papának volt az egy gazdás autója. Dilemmáztam, mert annyira nem volt a körmömre érve, illetve bolondnak néznek, hogy egy G astráért adok egy milliót.
dec. 27. 13:36
 5/9 A kérdező kommentje:
90.000km.rel.
dec. 27. 13:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért nem találsz mert olcsón akarsz jó autót olyan meg nem nagyon létezik max ha kifogsz egy nagypapa autót aminél nem tudják mennyit ér.

Ez sajnos ilyen,rohadt drágák lettek az autók,fapados lóf*sz kocsik milliókért mennek,megveheted drágán a jót/jobbat vagy mindig szívsz valami olcsó csotrogánnyal.Hacsak nem tudsz lecsapni egy jó ajánlatra de amint mondtad ez nem akar összejönni.

Illetve nézzél megyén kívül is,azért csak nem olyan nehéz elmenni 100-150 km-ert egy autóért

dec. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Simán megért volna pedig annyit, ha jó állapotban van.
dec. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy ez az ország, hogy kizárólag egy megyén belül kelljen keresni
dec. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ahhoz viszont nagy, hogy pár megyét átautózzak, elhozzam a szerelőmhöz. Neadj isten valamiért menjek vissza reklamálni, papírozni stb. Kinek a pap, kinek a papné....
dec. 27. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!