Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 2004-ben bemutatott, mini...

A 2004-ben bemutatott, mini egyterű forma Mitsubishi Colt az jobb, különb autó mint mondjuk a vasaló Swift (2005-tol)?

Figyelt kérdés
Tudom mindkettő japán, de mégis ki melyiket választaná, mi a véleményetek róluk? Mert itt az oldalon ha megbízható autót keres valaki, szinte csak a Suzuki-kat ajánlják, holott egy Mazda 2, Mitsubishi Colt, Nissan Micra, nem sorolom tovább, ugyanolyan megbízhatóak. S talán minosegibbek is.

dec. 28. 18:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Így van. A nissant is csak addig ajánlott amíg nem Renault motoros és ez nem véletlen.
dec. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A nissan note 1.4 is az. Oké, hogy nem rohad, de már nem japános...nagyon nem, tudom mert vezettem 1 évig
dec. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem bantasból azok felé akiknek a kérdesben szereplő Colt-juk van, de a vasaló swift szerintem minden szempontból jobb autó. Ha most ebben a kategóriaban nezelődnék, sokkal előbb kerülne be a kepbe a swift ellenfeleként egy fiesta mondjuk.
jan. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Kedves 13#! Akkor a Fiesta generációk azon kevés Fordok közé tartoznak, amiket érdemes megvenni? Mert azt hallottam, hogy a Ford sem tartozik éppen a legjobb márkák közé, ld még pl Fiat, Peugeot, stb... ?
jan. 20. 16:15
 15/15 anonim ***** válasza:

1. Ülj bele. Ha megvolt a Colt, jöhet a swift-fiesta (es szerintem) egy valamilyen corolla

2. Az fff szabály nem alapos. (Sosem volt fordom, de ültem parban, nem rosszak, es a barati kör szereti, mindemellett ha olvasol utána, akkor a vezethetősegüket kb mindíg dícserik a focus kategóriaig az összehasonlító tesztekben)

3. Az autovasarlas mindíg ízles (es allapot) alapján történik. Kell átnezetni, az sokat segít, mivel egy jónak tűnő legenda (az említett colt nem az szerintem, is lehet melléfogás)

13-as vagyok.

jan. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!