Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2022 februárjában szerzett...

2022 februárjában szerzett kresz vizsga meddig érvényes?

Figyelt kérdés
Sajnos azóta sem lett meg a jogosítványom és most realizáltam, hogy 2024 februárjában lejár a 2 éves határidő. Olvasgattam és egyik helyen azt írták, hogy meghosszabbodik fél évvel, de valahol meg azt írták, hogy, akik 2021-ben kezdték el a jogsit, azokra érvényes. Valaki tudna segíteni??
dec. 28. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem februárban le fog járni a két év és újra kell majd vizsgáznod. Gyorsítottal még lehet esélyed megszerezni a jogsit, feltéve ha van oktató, aki ráér.
dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
dec. 28. 20:28
 3/8 A kérdező kommentje:
Itt meg ugy ertelmezem, hogy van 180 nap haladekom?!
dec. 28. 20:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Húha. Esetleg kérdezz rá a sulinál, ahol elkezdtél tanulni, hogy mi most a helyzet.
dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Január 2-ig szünetel az ügyfélfogadás, viszont felhívtam az autósiskolát, ahol a kreszt csináltam és azt mondták, hogy akik 2022. június 1 előtt vizsgáztak (azaz a veszélyhelyzet alatt) azoknak jár 180 nap hosszabbítás..
dec. 29. 09:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez jó hír neked. Akkor ne húzd az időt, nem olyan sok a 180 nap. Vezetésre fel! :)
dec. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos már forgalmiztam is 3x, de nem sikerult es most elment a kedvem az egesztol, de azert nem szeretnem ha elveszne a sok belefektett energiam es penzem, de koszonom kedvesseged!
dec. 29. 17:35
 8/8 anonim ***** válasza:
óh, ezt nem tudtam. Sajnálom! Mi lehet a bukások oka? Figyelmetlenség, fáradtság, izgulás? Én szeptemberben tettem forgalmi vizsgát. Nekem másodszorra sikerült, az elsőt nagyon elbakiztam.
dec. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!