Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó színváltoztatását minden...

Autó színváltoztatását minden esetben be kell jelenteni?

Figyelt kérdés

Nem az egész autó lesz le fényezve. Gyárilag fehér az autó. A teteje és az oszlopok fehérek maradnának, az oldala piros lenne. Azért kérdezem mert láttam már olyan autót ami két színű de a forgalmiba a tető színe volt bejegyezve.


Ha esetleg mégis be kell jelenteni a színváltoztatást akkor ennek mi a menete? Olyan ember válaszoljon aki csinált ilyet mostanában mert a neten írnak mindent össze vissza. Van ahol azt írják hogy NKH-hoz kell vinni szemlére de van ahol azt hogy elég csak egy sima műszaki vizsga állomásra de olvastam olyant is hogy sehova nem kell vinni. Fényező műhelytől kell valamilyen számla vagy igazolás? Mert ismerősöm csinálná akinek ez a szakmája de nincs vállalkozása.


jan. 4. 03:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos százalék felett kell bejelenteni.
jan. 4. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Be kell, mert a kamerás jard egyből leállít, mivel nem egyezne az autó színe a központi fotók között lévővel.

Szerintem elég egy vizsgaállomásnál leműszakiztatni, valószínű előrehozzák emiatt.

jan. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valóban. Meg kérdeztem egy vizsgaállomást nem kell NKH-hoz vinni
jan. 4. 16:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam.
jan. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!