Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes w203 c200 compresszor...

Lacika6505 kérdése:

Mercedes w203 c200 compresszor 2001! tegnap raktam bele egy ledes helyzetjelzőt,és a tompitott,távolsági és a helyzetjelző is villog mindkét felén! szerintetek mi lehet? Többi lennt

Figyelt kérdés

kivettem a ledet és sima w5 re cseréltem most az nem villog de a többi maradt úgy!

égőket cseréltem,akksi feltöltve,biztositék jók voltak de cseréltem azt is.

sokan mondják hogy vagy lámpakapcsoló vagy Sam modul de ilyen hirtelen egy ledes izzótól? Hibakód nincs. hátul jó minden.



jan. 8. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Vettél valami ócska kínai szart, aztán csodálkozol, hogy nem működik. Ennyi történt. Halogén izzóra van tervezve az autó, halogén izzó legyen benne, probléma megoldva.
jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem Osram olyat vettél bele?
jan. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Az elsőnek :) ha neked az osram ocska szar akkor te rossz helyen vagy :) 2. Igen az volt de nem birta szerintem :)

De igazából a hiba okára lennek kíváncsi

jan. 8. 17:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a Led megzavart esetleg ki is nyírt valami modult. Szakszervizben nézesd meg, hátha a gyári diag ad hibakódot.
jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen én is arra gondoltam hogy sam modul,de viszont a led helyett raktam bele osram halogen helyzetjelzot az szépen megy.

Holnap jön a lampakapcsolo aztan meglatjuk ha az nem lesz jo akkor zárlat kabeleknel ha az se akkor sam modul

jan. 8. 19:38
 6/12 anonim ***** válasza:
Az a baj ha kinyírt egy modult hiába lett visszacserélve halogénre, modulcsere lesz a vége akkor.
jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De milyen modul??

Lehet a lampakapcsolot nyirta ki mert alapbol a mostohaapam ugy szetszedte hogy mar nem kattan,és a tukorallito ki van belezve

jan. 8. 20:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ha ilyen mókolások vannak a kocsiban ott bármi lehet. Nem tudom pontosan hogy az adott modellben hogyan melyik modul vezérli a világítást.
jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De azokat mi a fenének szetted szét?
jan. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9-es! Nem én szedtem szét hanem a mostohaapám,és elvolt oxidálódva a kapcsolo csatlakozója és a panelja is,viszont összerakni már nem tudta,mert elvesztek a rugók stb... és mókolással rakta össze.

de ma jön az új.

jan. 9. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!