Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E91 325i 2007 hogyan...

BMW E91 325i 2007 hogyan lehet megkülönböztetni, hogy a szelepszár szimering vagy a dugattyú gyűrűk a rosszak vagy mindkettő? (Magas olajfogyasztás)

Figyelt kérdés

Tudom, nyilván azzal, hogy szét van szedve a motor, csak mielőtt belevágok jó lenne tudni, hogy csak 300 ezres történet lesz vagy 1 milliós.


De ezen kívül olvastam pár dolgot, hogy mivel lehet "tesztelni", pl. 3 percig csak üresbe járatni aztán lepadlózni és nézni a kipufogót meg ilyenek, de sok félét olvastam, bíznék benne itt valakinek van ezzel több tapasztalata vagy hozzáértése.


jan. 12. 16:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Hát én ezt így nem jelenteném ki, persze előfordul."

Nem jelentettem ki, azt írtam, hogy általában. Egy mérés szárazon, egy mérés olajosan és nagyjából képben vagyok. Persze mindenki úgy csinálja, ahogy akarja és azt vall amit akar. Nekem a gyakorlatban ez jött be. Egyszerű, gyors és nincs értelme tovább keresgélni, ha rosszak az eredmények.

jan. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!