Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift-el, autópályán...

Suzuki Swift-el, autópályán 120km/h?

Figyelt kérdés

A kérdésem az, hogy autópályán az 1.0-es Suzuki Swift (2003), 120km/h órával lehet közlekedni folyamatosan,

bármi következmény nélkül?


Gondolok itt arra, hogy lehet hengerfejes, vagy bármi probléma?



jan. 16. 07:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet
jan. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapvetően jó a kocsi akkor lehet. Nem lesz valami kényelmes de simán lehet vele ennyivel menni.
jan. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
sokat fogyaszt majd
jan. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaja! Volt ezresem, kinyírhatatlan. Annyi, hogy zajos és zabál majd, de a motornak nem lesz baja.
jan. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz :) lehet picit hangos lesz de ezenkívül semmi.
jan. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
120 km/h az még nem a világ vége. Igaz, én 1.0 Yarissal, de simán mentem autópályán 140 körüli átlaggal. Egyszer kipróbáltam, 170-ig mertem nyomni neki óra szerint, de hát ott már nem csak a motor miatt aggódtam. :)
jan. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Amikor még újak voltak a régi Swiftek, emberek ezrei mentek velük a pályán. Szóval nem lesz önmagában gond, ha nincs az autónak valami "krónikus betegsége", és megfelelően karban van tartva.

Az is jó, ha beállsz egy kamion mögé, és szélárnyékban húzatod vele magad.. :)

jan. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, a magyar autópályák környéke tele van roncs swiftekkel.

A suzuki eltusolta, de ha a tulaj átlépi a hajmeresztő 110 km/h-s sebességet, azonnal önmegsemmisítést hajt végre a motor.

jan. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Az is jó, ha beállsz egy kamion mögé, és szélárnyékban húzatod vele magad"


de a legjobb majd, ha egy erősebb fékezésnél felkenődik rá:D

jan. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#9: igen, ez elég ostoba szokás. Mégis sok ilyet látok. Vagy szélárnyék, vagy csak nem tud előzni, de ott megy a kamion mögött 2 méterre, és az útból meg a környezetéből jóformán semmit nem lát, mert a látómezeje 90%-át kitakarja a kamion, úgyhogy ha bármi történik, úgy töri össze magát, hogy csak elmesélésekből tudhatja meg, hogy mi történt (ha túléli).
jan. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!