Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettünk egy új Kia Nírót,...

Vettünk egy új Kia Nírót, szeptemberbe gyártották, decemberbe ért ide?

Figyelt kérdés
De átvételkor az indítóakkumlátor bedöglött, így várni kell vele pár napot míg átnézik. Feltételezzük, hogy amíg állt az átvételig, lemerült, és nem ellenőrizték az átvétel előtt. Szerintetek?

jan. 20. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Feltölteném, hátha működik.
jan. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rakjanak bele újat
jan. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Új autóban lemerül az akksi? Ilyet sem pipáltam még a Trabantok óta. A gyártósori kilépő ellenőr aludt vagy mi a fene?
jan. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
¯\_(ツ)_/¯
jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
dél-Korea-Hamburg,Budapest. trehány volt az átadás(mint nálam)
jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy trehány volt? Úgy becsüljük, hogy a polcon állhatotta az aku mielőtt összerakták, elfelejtették feltölteni vagy nálunk vagy koreába.. Tehát könnyen kiderül egy áramkör vizsgálattal vane baj vagy csak elfelejtették. Bár biztos kiábrándító volt anyámnak ő vette.
jan. 21. 01:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen polcon állt az akku te agyalágyult? Óránként szórják ki az autókat.
jan. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok agyalágyult? Honnan tudjam, egy ismerős mondta, aki ért a kocsikhoz. Arra gondolt hogy amikor legyártanak egy nap alatt százat, és amit legyártottak hónap elején a hónap végén szerelik be, mert mondjuk az akkukat előbb legyártják, honnan tudjam. Akkor he te okos vagy mondjad, milyen baja volt az indítóakkunak?
jan. 21. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!