Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes még Saab 9-3 2.0-t...

Érdemes még Saab 9-3 2.0-t vásárolni 1,3 millióért?

Figyelt kérdés
Első autót szeretnék venni, ennyi a keret rá. Viszonylag valami megbízható autót szeretnék venni, eddig toyota avensis/corollát, 5-ös golfot és ford focust nézegettem benzinesben, viszont a hahu-n találtam egy szebb Saabot. Nem nagyon ismerem a márkát, annyit tudok, hogy egy jó, svéd konstrukció, igaz a cég becsődölt, de még gyártanak alkatrészeket hozzá. érdemes átgondolni, vagy maradjak az eddigieknél?

jan. 31. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Látatlanban nehéz mit mondani.

Menj el, nézd meg, Saabos csoportokban nagyon segítőkészek és ha jó, akkor vedd meg

jan. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, illetve milyen benzinmotorral érdemes venni őket?
jan. 31. 12:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vennék kifutott modellt, bár nem tudom milyen az alkatrész ellátottság, gondolom förtelmes.
jan. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az 1.8 szívón kívül bármelyik benzinessel nyugodtan lehet venni. Nekem 5éve van 1.8t, még soha semmilyen alkatrészre nem kellett várnom. Megbízhatóságra egy szavam nem lehet. Típushibák: van egy T alakú vízcső a generátor felett, nekem 80.000km alatt ez kétszer adta meg magát.

Jobb hátsó lámpa panelt általában szintén cserélni kell.

Ha tudod a kinézett autó rendszámát, hívd fel a Sziki cart és a Rácz mobil kft-t, hogy tudnak e valamit az autóról (tudni fognak).

jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szívó motorral mi a baj?
jan. 31. 16:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Valamivel gyengébb és a fogyasztása is rosszabb. Meg hát csak turbóval igazi a Saab.
jan. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a baj vele, hogy az a 120lóerő elég karcsú a másfél tonnás autóhoz. Nem megy, és többet is eszik, mint a turbósok.
jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!