Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan szokjak át a BMW-ből a...

Hogyan szokjak át a BMW-ből a Suzuki-ba?

Figyelt kérdés

Volt egy BMW 530d-m 2013-mas. Nagy volt kényelmes, igazi luxus autó ezzel hetente budapestre 300-400 km, hosszú út, nagyon kényelmes volt, pályán. Az utúon nagyon jó volt, mivel 260 ló volt így nem nagyon volt ellenfél az úton, én voltam a főnök.


Na most sajnos úgy alakult pénzügyileg hogy el kellett adnom, és egy suzuki swiftel kell járnom a régi 1.3-mas tudjátok melyik nem az új, a virslikerekű, de nem tudom rávenni magam hogy hosszú úton azzal menjek, mert nem érzem biztonságosnak. Olyan mint ha egy farost lemezben ülnék.


max 5 km- amit hajlandó vagyok vele megtenni 50 km/órával, de hosszú távon pláne AUTÓPÁLYÁN veszélyes szerintem, pedig szoktak menni suzukival is a pályán.


Mit lehetne ez ellen tenni? Tehát aki egyszer megtapasztalja milyen a luxus, nem a suzuki az nem nagyon akar vissza ülni.



febr. 5. 18:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit? Legközelebb ne kerülj ilyen pénzügyi helyzetbe, probléma megoldva. Vagy akkor gyalogolj 5 km után, ha nem tetszik.
febr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Elsősorban olyanok véleményére lennék kíváncsi akik jártak hasonló helyzetben. Ahogy mondjuk egy olyan személy aki suzukit vezettt végig se fog tudni vezetni egy 300 lóerős autót ez fordítva is igaz.
febr. 5. 18:59
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Mást nem tudsz csinálni vele, csak menni, menni és menni.

Először óvatosabban, utána már normálisabban.

febr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem gyere vissza a realitás talajára.

Azt írod te voltál a "főnök" most meg félsz a Suzukiban? Ez valami kisebbségi komplexus, hogy 100Le alatt nem érzed magad biztonságban?


Szerintem különítsd el magadban az NFS-t és a közutat egymástól. A Suzukiban max a hátsód lesz hamarabb fáradt, egyéb bajod nem lesz tőle.

60Le autóval is lehet pályázni, tudja tartani a 130-at, ez nem lehet akadály racse Matyesz...

febr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

végig se fog tudni vezetni egy 300 lóerős autót


Mire gondold a költő?

febr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Éveken át ingáztam 50 lóerős kocsival 150-150km-ert oda-vissza ki lehet bírni. Te is ki fogod, vagy leszázalékoltatod magad, vagy amit akarsz.

Sajnáljunk? Másnak is van sz@r szériája, lépj tovább.

febr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Ismerős érzés. Ezért nem kell eladni a JÓ BMW-t. Hisz az olyan nem eladó.
febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%

" mivel 260 ló volt így nem nagyon volt ellenfél az úton, én voltam a főnök"


mekkora duma:DDD nálunk itt a német autopályán ezzel a szarral labdába se rugnál a sok amg merci vagy rs7 audi mellett :D 260 lóerő pff... egy utolsó csóró török is több lóerős autót vesz:D de nagy arc vagy, pacsi:D

febr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem szégyen régi Suzukival járni, most autó-autó, szerintem nem is csúnya

2. Többre nézem a szerény Suzukisokat, mint a farokméregető BMW-seket

3. Gondolj arra, hogy a régi Swiftből még ma is több 10 ezer fut az utakon, azért ennyiből biztos van még más is rajtad kívül, aki hosszú távokat tesz meg vele.

4. Próbálj meg a szabályokat betartva közlekedni, és akkor minimális az esélye, hogy valami bajod lesz.


Szóval fel a fejjel ;)

febr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Milyen cigány az akinek az ötharmincdé a luxus?
febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!