Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kocsimon volt egy fedélzeti...

A kocsimon volt egy fedélzeti computer csere ??!!!

Figyelt kérdés

Sziasztok


A kocsimon volt egy fedélzeti computer csere , 1 hónapja és most elektronikai hiba miatt megint nem indul a kocsi . Az autovillamossági szaki aki csinálta adott számlát illetve garanciát is és ennek ellenére nem akarja meg nézni/meg vizsgálni a kocsit . Egy pár napja zargatom hogy jöjjön nézze meg hisz ő csinálta illetve nem kis összeget hagytam nála , mikor akkor csinálta . Tegnap is hívom és annyit mond mindig hogy amint lesz ideje jön meg az anyját hordja kezelésre (amit meg értek mert ember vagyok) Mit lehetne tenni ?? Személyesen kéne meg látogatni hátha annak hatása lenne ???


febr. 9. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Mondta hogy megy, de más dolga van. Mit akarsz még?
febr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen egy hete türelmesen várok , de gondolom nem éjjel nappal van kezelésen az anyukájával . Hogy mit akarok ? Hogy a garanciája jegyében nézze meg az autót hogy annak ellenére nem indul hogy egy tonna pénzt hagytam nála. Mit nem értesz ezen?
febr. 9. 09:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Valószínű nem is kellett volna az a csere, mivel nem az volt a hiba.

Az én autómon is típushiba a kismillió elektronikai gond, zömében korrodált testkábel az oka, meg elrohadt vezetékek, mert befolyt a sós lé a kábelkötegbe.

Renyó.


Ki kellett volna mérnie az összes végpont ellenállását, de már ez a "nem indul" is egy nagy támpont lehet, hogy mik a tünetek.


Lehet, csak egy mezei FHP jeladó.

febr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A töltésjelző ikon villog a muszerfalon , az akkumulátor jó , illetve erőteljes tekerés van , öninditó és fel lett újitva plusz izzógyertya csere is meg volt . Az ikon villogása miatt szinte 100 százalék hogy elektronika hiba mivel francia dízel . Nyílván nem végzett pontos munkát és ráadásul több hetet ott ált az auto szóval ideje is lett volna alaposan ki vizsgálni .
febr. 9. 09:57
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Azért az durva hogy az 1 hét alatt nincs semmi ideje arra hogy megnézze az autódat. Gondolom az anyukáját nem viszi reggeltől estig, és azért van munkaideje amit ledolgozik és abba bele kell kalkulálja azt hogy ránézzen az autódra főleg hogy garanciát vállalt rá meg minden, ilyenkor kb ugrania kéne azonnal szinte.

Ha valahogy oda tudod vinni az autódat a műhelyéhez akkor hívd fel és mondd meg neki hogy mondja meg mikor van ott, odaviszed valahogy és nézzen rá egyből. Meg azért határozottnak kell lenni ilyen helyzetekben, meg kell mondani hogy az autó napi használós és neked munkába kell menni vele.

febr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy minél hamarabb jöjjön mert csak úgy áll a kocsi és szükséges lenne hogy használjam. Én is emberből vagyok és maximálisan meg értem hogy ha a tényleg az anyját viszi kezelésekre (ami szerintem kamu) de jól írtad biztos nem egésznap hordozza . Jövő héten meg látogatom mert itthon leszek és mondani fogom vagy jön ha nem akkor oda vontatom a kocsit.
febr. 9. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!