Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ujabb skoda octaviat a tulajdo...

Ujabb skoda octaviat a tulajdonosok miert probaljak valami draga, meno autonak beallitani?

Figyelt kérdés

Nehanyan ugy vannak vele, hogy nekem hasra kene esnem ettol a kocsitol, hogy o megvette. Mintha valami alomautorol beszelgetnenk.

Tudtommal ez a vw csoport egyik legolcsobb markaja, also kategorias froccsontott belteri elemekkel, buta futomuvel. Az egesz auton erezheto a sporolas.

Miert akarjak a low cost gagyit felmarketingelni, mikor mindenki tudja, hogy barmit csinalnak vele ez csak egy skoda marad.


febr. 13. 07:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Ez az egész csak a Te fejedben létezik, a sok irigység és frusztráció miatt.
febr. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 hypno ***** válasza:
88%
Téged ez miért zavar?
febr. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Az újabb Skoda octavia ugyanaz, mint egy VW vagy Audi, csak a külseje más.
febr. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3: Ultem mindben, ez igy nem igaz.
febr. 13. 08:18
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Au Audiban dolgoom (NEM Györben!) és tudom, hogy ugyanaz. Csak egy csomó embernem a név a fontos és emiatt nem tud reálisan gondolkodni!
febr. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hogy lenne mar ugyanaz? Az osszes muanyag elem mas a belterben, az ules is kulonbozo mind a harom kocsiban.
febr. 13. 08:28
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom amiért te meg irreálisan le akarod húzni, ahhoz képest, hogy a valóságban milyen szintet képvisel
febr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

12 M az alapára. Az nem éppen egy olcsó autó, inkább már a középkategóriát verdesi.


Béreltem ilyet a múltkor, én annyira nem éreztem a spórolást.

febr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Drága autó a hazai keresetekhez képest, és minden extra benne van ami kell és ami nem kell az is. Praktikus csomagtere van. Igazából aki Vw-ent vesz vagy Audit az vereti magát mert pár más kinézetű műanyagért kiad sok felesleges milliót hogy a sznoboknak megfeleljen a márkajel a kocsin.
febr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 dirtboy ***** válasza:
87%

Nemértem a problémád,nekem audim van de igenis jó autónak tartom az octaviakat főleg az rs-verziókat. Belsőt tekintve szerintem elég jók,már bőven van azon a szinten a beltere hogy bárkinek kellemes,komfortos utazást tud biztosítani.

Ha árakat nézzük akkor pedig Magyarországon igenis nagyszám ha újonnan kihozol egy octaviát. Az autó árak az egekbe szöktek. Egy octavia 10-12millió forint szalonból. A magyar átlagkereset netto 389 300ft. Ennek az összegnek kb 26x-osa az olcsóbb octavia ára. Nyilván a teljes keresetet nem lehet erre eltenni,ha teszem azt hóvégén megmarad belőle 120 ezer forint amit erre szánhatunk az 83 hónapot emészt fel ami közel 7év távlat és ez 0%-os kamattal.


Szóval igenis nem mindenki teheti meg hogy kihoz egy szaros Skoda octaviat. Ha sikerül neki és büszke az autójára mert számára minden igényt kielégít az octavia is azt el kell fogadni és gratulálni hozzá ha már ismerősöd vagy barátod (gondolom az ha neked meséli). Majd ha már elment és beülsz a porsche 911-edbe majd jól kineveted aztán kész.

febr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!