Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit lehet/ kell ilyenkor tenni?

Mit lehet/ kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

1 hónapos autóm van, 2000km van benne. Ma az m86-n mentem, jóval előttem haladt egy 40t kamion. Én az előző sávban, ő pedig a haladó sávban ment .


A kamionos majdnem felborult és lehajtott az út szélére ahol teli volt kavicsokkal, majd vissza húzta és kacsàzott egy jó nagyot, Természetessen magával rántott rengeteg éles kavicsot és összeverte több helyen a fényezést . (Jobb /bal Első lökhárító, motorháztető, szélvédő, ez így hirtelen amit most sötétben is láttam )

Kamera felvétel (dashcam) van az esetről, az autón full casco van (Allianz) és Nemtudom ilyenkor fordulhatok hozzájuk? Nem nagy foltok, de rohadt sok helyen és látszanak konkrét a kavics okozta súrolások . Annyira hogy alatta levő fehér szín látszódik, szóval a polir nem segítene . Ilyenkor szakszervizben csinálják meg a fényezést, gyári minőségre ?


Ha nem én voltam a hibás akkor az én csscom fizeti vagy a másik (kamionos) kötelező biztosítása ?


Az én díjamat ilyenkor megemelik? Sajnos a kamionosnak hiába intettem hogy kövessen, álljon félre, agresszívan bemutatott és haladott tovább .


Tanácstalan vagyok. Az eset most történt 2 órája .



febr. 13. 19:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Vidd el karosszériáshoz
febr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Újrafényeztetném, eredeti állapotra.
febr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Akkor inkább várok mèg pár honapot ha már casco-n csináltatom, és akkor újra fenyeztetem.
febr. 13. 23:36
 14/18 anonim ***** válasza:
Mire vársz?
febr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Pár hónap múlva nem fog már vele foglalkozni a Casco.
febr. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen és semmit nem fizetnek rá.
febr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Utolsó, irhatnék neked privit? Neked volt video felvételed/ szemtanú ? Hogyan történt ?

Új autonal? Mert ez egy zsír új 15 milliós auto …

febr. 14. 11:34
 18/18 anonim ***** válasza:

"Új autonal? Mert ez egy zsír új 15 milliós auto …"

És ennek szerinted mi a jelentősége?

febr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!