Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minek lehet fura ciripelő hangja?

Minek lehet fura ciripelő hangja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Járó motornál, ha teljesen el tekerem a kormányt akár balra, akár jobbra, akkor elég hangos ilyen ciripeléshez hasonló hangot hallok. Ha nem tekergetem a kormányt akkor is lehet hallani ezt a hangot csak halkabban. Kicseréltem a szervo olajat, de semmi nem változott. A szervo szivattyúra gyanakszom, de érdekel a tippetek hátha tudtok segíteni. Szerintetek mi lehet a gond?



febr. 19. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:

"Ha nem tekergetem a kormányt akkor is lehet hallani ezt a hangot csak halkabban."


Szervó akkor miért gyanús?


Klima szokott még ciripelni.

febr. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valahol a szíjjhajtás vonalon lesz valami csapágyas, feszítőgörgő, generátor, vagy a klíma szavadonfutója, és mikor tekered a kormányt akkor a szervószivattyú jobban igénybeveszi a szijjon keresztül a beteg csapágyat, ezért lesz olyankor hangosabb.
febr. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A klímáról le van szedve a szíj. Lehet, hogy a feszítőgörgő lenne a ludas? Generátor nem rég volt felújítva nem hinném, hogy az csapágyas lenne. Szerelőhöz nem szeretném vinni, mert ő már vízpumpáról meg vezérlés cseréről beszélt.. Meg 100 ezres költségekről.
febr. 22. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet tudni mikor volt utoljára vezérlés csere?

Ha ideje van, akkor érdemes megcsináltatni és azzal együtt átnézetni a többit.

febr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megvan a probléma! A generátor szabadonfutó a bűnös.
febr. 27. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!