Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől nyerít a légkondi az...

Mitől nyerít a légkondi az autóban?

Figyelt kérdés
A légkondihoz tartozó ventilátor a motortérben ad ki éles hangot. Mitől van, és hogyan lehet rendbehozni?

febr. 20. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Nyerít...

elromlott a ventilátor. Jó eséllyel cserés lesz. Lehet próbálkozni kenéssel, ideig óráig lehet segít, de nem biztos

febr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Benti hang a venti poros a csapágy kiszaradt olajozas vagy csere , kint a meghajtas kopott ki stb .
febr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Elfáradt a ló, ami a hideget fújja be. A klímahűtő elé tegyél egy kis szénát, illetve szalmát
febr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Nálam inkább kotkodácsolni szokott.
febr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kimászott egy ló a lóerőből és bemászott a légkondiba.
febr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szökik a ménes.
febr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ha-ha

de most komolyan...a klíma rendesen működik. Bekapcsolás után 5 percel már nem nyerít. A motortérből jön a hang, de nagyon hangos, kellemetlen a kabinban is. A ventilátor adja ki, ami a hűtőre van ráerősítve a kocsi elejében. Most télen kevesebbet használtam a légkondid. Mit fújjak a csapágyhoz, mivel kenjem meg?

febr. 20. 15:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Újszülött fóka zsírjával.
febr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Venti csapágy, vagy lehet a szénkefe is! Én olajat cseppentettem a tengely végére, aztán otthagytam éjszakára befolyni. A szénkefék éleit lereszeltem, csúszó felületet megcsiszoltam, illetve kicsit a kommutátoron is átmentem csiszolópapírral, de lehet ezzel ellenkezne aki ért hozzá, én nem vagyok villanyász. Viszont azóta csendben van, hogy ezeket mind megcsináltam. Lehet még szennyeződés vagy túlzott kopás is az oka, akkor venti csere célszerűbb.
febr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A klíma lefogja a motort, ezért az ékszíj is meg csúszhat és az indítás után az is csúnya hangot adhat ki, majd elmúlik. Persze lehet ventilátor csapágy is.
febr. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!