Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A5 vagy BMW 3-4 széria?

Audi A5 vagy BMW 3-4 széria?

Figyelt kérdés

Melyik jön nektek be jobban?

Melyik a prémiumabb?



febr. 24. 11:23
1 2
 11/18 Koaxk Ábel ***** válasza:
Egy nagyon fontos dolgot lehagytam a BMW-nél, hogy ekkoriban a B47-es dízel motorok mentek, ami azért bár már jobb volt mint a hírhedt N47-es, de elég komoly típushibái lehetnek. Azt hiszem valamikor 2018 után javították ki az összes durvább típushibáit, mindenképpen nézz utánna, ha ilyesmiben gondolkozol.
febr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#11 Hivatalosan már nincs típushibájuk. Oké hogy a vezérlés és a csapágyak már nem örökéletűek de a gyártó szerint ez nem hiba. A korai N47-ek szaggatták a láncot rossz főtengely-lánckerék megmunkálása miatt, 2010-től javítottak rajta. Azóta 200ezer km az élettartama mind az N47-nél mind a B47-nél. Hiába mondják hogy a B47 jobb, ugyanúgy cserélni kell a vezérlést és ugyanúgy van rájuk EGR visszahívás.
febr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Koaxk Ábel ***** válasza:
56%

#12

Mondjuk nálam azért a vezérlés és az EGR hiba egyenként kimeríti a nem szeretném kategóriát, ha erre az egy autóra kéne napi szinten támaszkodni!

febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#13 Nekem sose volt vele bajom, családban van most is 20d, ismerősnek is van, elég sokat futott mind, és nincs ezekkel gond. Túlvan nagyon tolva ez az egr-ezős vezérléses köpködés. 300at lazán elmegy a vezérlés. Az egr-t meg ingyen csinálják a wallisban.
febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A5 coupe 3.0 TDI, automata
febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Egyforma szar mindegyik.
febr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
#16 Neked melyikkel van közvetlen tapasztalatod az említett szarok közül?
febr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Koaxk Ábel ***** válasza:

#14

Nézd részben igazat adok neked, meg nem is.


Ha a te autódnál szakad el a vezérműlánc, vagy pont a te autód gyullad ki...


Értem én, hogy ezekre oda lehet figyelni, de én úgy gondolom, főleg egy prémium gyártónál ezek nagyon nem férnek bele.


Itt mi kivesézünk sok-sok autót, de szerinted hány laikus BMW tulaj van, meg úgy általában autótulaj. Szerintem a legtöbb a világát nem tudja, nem hogy ilyenekről tudjon, hogy egy motorkódnál milyen hibák lehetnek.


Ha egy autónál a legtöbb tulaj, tudja, hogy nagyjából mikor kell szervizelni, akkor már örülhetünk.

febr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!