Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van bevált taktika arra...

Van bevált taktika arra amikor belejönnek a seggedbe az autósok?

Figyelt kérdés

Borzasztóan zavar amikor valaki ezt csinálja, tegnap egy jó 50km-en keresztül jött mögöttem egy furgon, (konkrétan csak a lámpája látszódott a középső tükörben) és hiába jeleztem neki hogy távolodjon vagy előzzön ki, végig centikre jött mögöttem és már azon stresszeltem mikor jön belém egy fékezésnél. A nyílegyenes üres úton sem akart kielőzni, pedig mentem 90-100-al a 90-es táblánál.

Mit lehet tenni ilyen esetekben, amikor nem akarnak kielőzni, és belemásznak a seggembe?


márc. 10. 11:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
40%
Index jobbra és lehúzódás. Ha ekkor sem kapcsol a marhája akkor hagyd, majd fizet ha beléd durrant. Vannak akik csak a saját ökörségükből tanulnak.
márc. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%

3z is egy olyan "kérdés", ahol 3 oldalnyi panaszkodás után van egy totálisan átlátszó kamu kérdés, amire nagyon jól tudod, hogy nincs normális válasz.


Nem kérdezni vagy itt, nem válaszra vársz, csak jól esik panaszkodni. Eltaláltam, ugye?

márc. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

Ha a lámpája látszódik, akkor még nincs olyan közel. Majd ha már az se látszódik, akkor aggódj. Amúgy meg nem kell foglalkozni vele.

Lehet amúgy megoldás lenne az ilyenre egy kamu kamera a hátsó szélvédő mögé.

márc. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Meg kell állni valahol egy kicsit, hogy megelőzzön.
márc. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 hypno ***** válasza:
100%

Szépen elkezded elvenni a gázt. Lesz olyan sebesség aminél már inkább megelőz.

Kivéve ha köd van, mert akkor nincs az az isten...

márc. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%
Jobbra index, lassít..
márc. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
80%

Satufék. Fizessen a rohadékja egy vadiúj autót.


Nem, persze ez nem opció, mert így sajnos, saját feneked alól is kiveszed az autót.


De ilyenkor nyugodtan lehet lassítani. Akkor majd kikerül.

márc. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Szolovjov ***** válasza:
100%
Bekapcsolom a ködlámpát. Reflexből azt hiszi hogy fékezel és beleáll a fékbe.
márc. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Elveszem a gázt amíg meg nem előz.
márc. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Általában egyszer kihúzatom (mondjuk 90nél hirtelen 110-115ig). Aki nem direkt meg a seggedben, csak nem gondolja hogy téged zavar vagy nem veszi észre, hogy túl közel van, akkor az szokta venni a lapot.


Ha ez nem hat, akkor szép lassan visszaveszem a tempót, amíg meg nem előz. Félre állni sosem szoktam, nem érdemel az ilyen ennyi jófejséget.

márc. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!