Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Bora 1.6 SR miért 3 hengere...

VW Bora 1.6 SR miért 3 hengerezik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 2000es évjáratú VW Bora 1.6 Sr amibe a 4-ből jelenleg 3 henger megy. Eddig is volt egy hibája hogy gyorsításkor / nagyobb esetleg padló gáznál be dadogott vagyis rángatott. Ez a hiba eddig is fenn állt viszont nemrég egy ugyanilyen alkalommal kidobta az ESP lámpát és 3 hengerezik. Nem értem mi köze van egymáshoz a kettőnek viszont azóta ugye megvan az a 3 henger hang és gyengébb az autó. Így nem is használom. Valakinek ötlet? Szerelőt napok óta nem érem el

márc. 13. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Ezek bármilyen hiba van, karácsonyfák lesznek, vészüzemmód vagy mi. Vedd ki a gyertyákat, olvasd ki a hibakódot, szerintem trafó hiba lesz.
márc. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetőségek tárháza végtelen, trafó, gyertya, injektor, elment a kompresszió valamiért.
márc. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Trafo, gyertya, gyujtokabel a tipp igy latatlanba.

Ki kell olvasni a hibat.

márc. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja elnézést az kimaradt hogy én cseréltem gyertyákat tehát azok újak benne. A gyertyák szépek voltak őz barnák kivéve az egyiket az fehérebb volt. Az talán üzemanyag hiányt jelent sok levegővel?!
márc. 13. 17:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Trafó hiba nagyon gyakori, meg kell cserélni olyan hengerrel amit nem ír hibának, és ha vándorol a hibakód, ott a gond. Vagy amikor csinálja, akkor egyesével meg kell hallgatni a motort lehúzva a trafókat külön, és amelyiket lehúzva nem változik a hang, ott a hiba.
márc. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

" nagyobb esetleg padló gáznál be dadogott vagyis rángatott. Ez a hiba eddig is fenn állt "

Mégis mit vársz , hogy majd öngyógyító lesz?

Ha régen is szar volt akkor ezt te nagyon elhanyagolod.

márc. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os, próbálom nem elhanyagolni de ez az időszak kb 1 hetet jelent
márc. 14. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!