Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw golf 7 gti milyen autó?...

Vw golf 7 gti milyen autó? Nagyon költséges?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy elég sokan szidják a tsi motorokat de összességében milyenek? Mennyire éri meg egy 7 es gti? Reális lehet a fogyasztása amit írnak róla kb 7-7.5 liter vegyes? Világ életemben egy ilyen kocsiról álmodoztam ezért is kérem a segítségeteket hogy érdemes lenne vagy inkább tegyek le róla és keressek másikat? Előre is köszönöm a válaszokat.

#Golf VII gti #Vw golf 7 gti #Volkswagen Golf VII gti #7 es golf gti
márc. 15. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Minden autó költséges, márkától függetlenül. Jó esetben csak a kopó alkatrészekre kell költeni. Viszont egy tsi vagy tfsi motorral gyártott autókban utóbbi is kopóalkatrésznek számít, és ezeket jellemzően úgy adják el, hogy "kihagyták" az "utolsó" karbantartást(értsd, még jár a motor, de már nem sokáig), tehát csak úgy vegyél, hogy átnézi előtte hozzáértő is. Magával a típussal nincs baj, de bármilyen autó vásárlása előtt legyen tartalékod, legalább 1-2 guriga, úgyis elmegy a fele a rendberakatására. A másik fél pedig jó lesz váratlan esetekre.
márc. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább 9 literrel számolj, úgy nem lesz csalódás... Az, hogy mennyi a legkisebb amit ki lehet hozni belőle, az még nem azt jelenti, hogy valós használatban mindig annyit fog enni. Egyébként nem vészes a fenntartása, a termosztát helyett "hűtés modul" szokott elromlani és nem egy olcsó alkatrész, G13 fagyálló cseréje ajánlott ha már az van benne, meg a DSG olajcserék létfontosságúak 60 ezrenként ha automata, de összességében egy reális pénzből tartható autó, nincs különösebb nagy dráma velük
márc. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam hogy élesben nem valós ez a fogyasztás azért is kérdeztem mert nem nagyon akartam elhinni. Eddig biztató amit mondtál bár gondolom azért ki is kell fogni egy olyat ami rendszeresen karban volt tartva stb. Hogy ne fürödjek be vele.
márc. 16. 02:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha az a típus tetszik,vedd meg.A lovakat etetni kell,a fogyasztás biztos több mint 8liter.Ne a kínálat legaljáról válassz.Vásárlás előtt nézesd át az autót szerelővel.

Ha ezeket betartod,nem hiszem,hogy csalódni fogsz.Én is hasonló autót vettem ,csak más márkából.

márc. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. És általában mire érdemes odafigyelni ezen a típusú autón vétel előtt? Vagy csak általánosságban mint a többi autónál?
márc. 16. 13:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Prohardver fórum VW topikba nézz be, ott voltak tapasztalatok, egyéb infók (kifejezetten G7 GTI)
márc. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy én vagyok béna de nem találtam ott 7 es gti ről semmit sajna.
márc. 16. 16:10
 8/9 anonim ***** válasza:
márc. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek már bőven nem azok a gen 1 TSI motorok, amikből voltak problémásak.
márc. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!