Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Imádom a régi autókat. Van...

Imádom a régi autókat. Van félretett pénzem, de visszatart ez a helyzet. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Imádom a régi autókat. Van félretett pénzem már. Tudnék is vásárolni “valami” old timer, young timer kocsit. Mindennapi használatra. Tisztában vagyok vele, hogy nem racionális döntés. Viszont én már abban a generációban vagyok, ahol talán az utolsó esély van rá, hogy autózzak egy E34-essel, egy W124-essel, vagy bármi hasonlóval.

Mondjuk nekem még a Lancia Kappa is tetszik. Ezek mind, mind annyira szép autók.


19 éves vagyok. Egy dolog tart vissza. A család. Ők biztosan nem támogatnák ezt a dolgot. Megértem az ő álláspontjukat is, de nem veszik figyelembe, hogy nekem ez boldogságot is okozna, és nem csak egy közlekedőedényt szeretnék.

Hogyan tudnám hozzájuk közelebb hozni a régi autók szeretét.


Gyakran látok hirdetéseket a neten. Időnként annyira elmennék meglesni egy autót, de unom, hogy mindenki már egyből negatívan állna hozzá itthon.

Ti mit csinálnátok a helyemben?



márc. 15. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Felnött ember vagy. Tán csak eldöntheted már.
márc. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem az a kérdés, hogy eldönthetem-e. Annyira nem durva a helyzet. Még szép, hogy eldönthetem.

De a fogadtatás. Tökre elmegy az ember kedve. Folyamatosan azt szajkózzák, hogy vegyek “normális” autót. Részben megértem az álláspontjukat.

márc. 15. 13:56
 3/12 anonim ***** válasza:
ezeknél az autóknál a vásárlási szándék felülmúlja a kínálatott ezért nehéz helyzetben vagy . a családod nem autóbusi számukra ezek csak régi lomok ezért a meg győzésük is reménytelen . megveszed ha találsz aztán élvezed
márc. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Szolovjov ***** válasza:
45%
,,Vegyél normális autót" Hát pont azt próbálsz, csak akik nem értenek hozzá, azok nem tudják. A mai autóknak köze sincs a minőséghez, csak annak az illúzióját kínálják. Az autógyártás bő 20 éve végetért.
márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
oszt mennyi félretett pénzed van?
márc. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kinek mi a normális autó.
márc. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszolónak:

Nincs kedvem számszerűsíteni. Nem a kínálat aljából szeretnék választani, de patika autót sem szeretnék. Arra nem lenne pénzem. Nem dísznek szeretnék egy régi autót, nem is befektetésnek. Csak élvezni akarom és használni. Amíg van rá lehetőségem.

márc. 15. 15:21
 8/12 anonim ***** válasza:
És amikor beköszön az ablakon egy 2 milliós javítás a második hónapban, akkor azt élvezni fogod?
márc. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 krwkco ***** válasza:
100%

"19 éves vagyok." "old timer, young timer kocsit. Mindennapi használatra." "Hogyan tudnám hozzájuk közelebb hozni a régi autók szeretét."

Itasd le őket. Tegyél az italukba kábítószert. Vagy bármilyen hasonló módszer beválhat, amitől -hozzád hasonlóan- elvesztik a józan eszüket. Más megoldás nincs.

márc. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasd el

márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!