Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jók ezek valamire, vagy kuka?

Jók ezek valamire, vagy kuka?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


márc. 17. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Kuka?! Ha már megvetted, én elhasználnám, a kukába semmiképp nem dobnám. Hogy használ-e valamit, az más kérdés.
márc. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem vettem még meg.
márc. 17. 10:49
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Hát... Véleményes, főleg ennyi pénzért.

Én nem venném meg az tuti.

márc. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. Objektív teszteket és nem fizetett hirdetéseket ezekről én még nem láttam. A Xado mondjuk nem egy gagyi gyártó. De a motorolajba én nem töltögetnék semmit. Az gyárilag össze van állítva, le van tesztelve hogy optimálisak legyenek a tulajdonságai. Ha a cucc, amit hozzá töltök, semmit nem csinál, akkor is hígítom vele az olajat. Nem tenném.

Régebben próbálgattam sokféle üzemanyag adalékot. Nem ezért mert bármi probléma lett volna, inkább csak kíváncsiságból. Az esetek 95%-ában semmi különbséget nem vettem észre. Se nem lett erősebb az autóm, se nem fogyasztott kevesebbet. Egy esetben (LiquiMoly termék) vettem észre azt, hogy az alapjárat mintha kicsit csendesebb lenne. De ennyi volt az összes változás ennél is. Ezt olcsóbban elérem, ha prémium üzemanyagot tankolok.

Szóval azt nem állítom, hogy nem jó semmire az általad linket Xado termék. Konkrétan ezt a fajtát én még nem próbáltam. De nagy csodát nem várnék tőle.

márc. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van valami oka, hogy ezeket a termékeket nézed? Kopott/sérült motort nem fog "visszaépíteni" semmilyen csodaszer. Az csak a motor szét szedésével és a hibák kijavításával orvosolható.
márc. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincs itt szegénység.
márc. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5; nemrég lett a motor felújítva. nincs semmi probléma, pusztán "megelőzésképp" nézegetem ezeket.
márc. 17. 12:49
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Használj megfelelő olajat, cseréld rendszeresen és nem lesz gond
márc. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 Egyetértek, tartsd karban. Nem kell csodaszer. 😉 Olaj csere 15000Km-ként (minőségi olaj+szűrő) és kimegy a világból.
márc. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne is vedd akkor meg. időben cserélj, mondjuk 10ezrenként olajat, amit nem a teszkóból veszel..
márc. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!