Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Azt mondják az embereknek...

Azt mondják az embereknek nincs pénzük Magyarországon..mégis kb minden 3-ik autó új vagy többet ér mint 5 Milla Miből van az embeknek 10+Miliós új autóra pénzük ? És nemcsak budapesten ugyanúgy debrecen,nyiregy,miskolci régíoba is ezek az arányok?

Figyelt kérdés

márc. 21. 17:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
52%

Akinek tényleg jobban megy, azok nem rázzák a rongyot erőn felül, beülnek egy szürke új Toyotába (persze már az is 10-15M), oszt csókolom.

Nem fog levillogni a pályán sem, mert tud egy órát előre gondolkodni, és nem fog egy órát idegallapotban tölteni, csak hogy 2 perccel előbb odaérjen.

márc. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
38%
#21 A hétköznapi életunt szürkeegeret és a tehetőst ne keverjük azért.
márc. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
40%

akiket én ismerek és tele vannak, az egyik sem a közúton akar versenyezni, van pályaautoja, meg pályamotorja, meg yachtja.

Aztán vannak a kirakatcigók, akik bedrogozva terrorizálják a népet, na ilyenekkel nem tartom a kapcsolatot.

márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
#23 Én még vezérigazgatót vagy tehetős vállalkozót stb..stb.. nem nagyon láttam még toyotával. Hozzáteszem én sem azzal járok😆
márc. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!